2018 Kış Modası Nike Tayt Modelleri

2018 Kış Modası Nike Tayt Modelleri
26 Aralık 2014 tarihinde eklendi, 77 kez okundu.

2018 Kış Modası Nike Tayt Modelleri

Taytlar en rahat kombinlerin en önemli parçalarından biridir. Özellikle kış günlerinde şişme çizmeler ve uzun şişme montlarla kombinlenebilir ve kış günlerinde de spor yapılabileceğinin kanıtıdır. Daha sportif kumaşlardan tasarlandıkları için günlük kullanıma pek uygun değillerdir ancak desenli olanları uygun kombinler yapılırsa kullanılabilir.

Desenli Tayt Modelleri

Desenli taytları, Nike’ın diğer taytlarına oranla günlük kullanılma şansı daha fazla olan tayt çeşitleridir. Farklı boylarda tayt modelleri bulabilirsiniz ama kış sezonu için en uygunu elbette uzun boy taytlardır. Farklı renk ve desenleri olan onlarca tayt Nike mağazalarında sizleri bekliyor. Günlük giyinmek dışında elbette Nike taytlar spor yaparken de kullanılabilir. Aslında zaten bu amaç için tasarlanmışlardır.

Uzun Tayt Modelleri

Uzun taytlar kışın en kullanışlı giyim ürünlerindendir ama Nike’ın taytları her zaman rahatlıkla kullanılabilecek ürünler. Farklı yazı ve logolarla ya da Nike logo ve isimleri ile hareketlendirilmiş modelleri de bulunur. Kapalı mekânlarda spor yaparken yarım atletlerle, normal şartlarda ise Nike tshirtlerle kombinlenebilir. Ayrıca mutlaka bu taytların altına Nike’ın bootielerinden ve kalın tabanlı kışlık spor ayakkabılarından faydalanmalısınız. Desenli olanlar günlük kullanılabilirken normal taytlar daha çok spor esnasında kullanılmalıdır.

Kısa Tayt Modelleri

Kısa taytlar tek başına ve spor ayakkabılarla kullanmak için uygun değildir. Kesinlikle uzun spor çizmelerle kombinlenmelidirler. Minik bir Nike logosu ile hareketlendirilmiş taytların birçok rengini Nike satış noktalarında bulabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git