2018 Kış Modası Polo Etek Modelleri

2018 Kış Modası Polo Etek Modelleri
11 Aralık 2014 tarihinde eklendi, 38 kez okundu.

2018 Kış Modası Polo Etek Modelleri

Genel olarak klasik kesimlere ve renklere sahip Polo, kendisini bu şekilde tanıtan dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Dünyanın birçok ülkesine Pazar payına sahip marka, etek modellerine çeşitlilik katarak kış aylarında ilk tercihleriniz arasında yer almayı başaracak gibi görünüyor.

Dizüstü Klasik Etek Modelleri

Klasik kesimli ve dizüstü etekler günlük kullanım için çok ideal etek modelleridir. Polo rahatlığında bir gün geçirmek istiyorsanız; sizinde seçiminiz klasik, dizüstü Polo eteklerden yana olmalı. Kombin yapması daha kolay olan tek renk parçalardır. Klasik Polo yakalı bluzlarla, kazaklarla ve gömleklerle kombin yapabilirsiniz. Gün içinde her mekâna bu şekilde uğrayabilirsiniz.

Düğme Detaylı Etek Modelleri

Düğme detayları ile süslenmiş, standart boydaki etekleri özellikle ofis ortamında olmak üzere, hemen her ortam kullanabilirsiniz. Çizmelerle kombinleyerek kış aylarında rahatlıkla tercih edebileceğiniz bu eteklerin çeşitli birçok rengini Polo mağazalarında bulabilirsiniz. En rahat kumaşlardan, klasik kesim tasarlanıp, üretilmiş etekleri rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Spor Etek Modelleri

Polo’nun klasik spor giyim ürünlerinin favori parçalarından olan spor etekleri, kış aylarında spor salonlarında rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Kış aylarında da Polo rahatlığında spor yapmak için Polo mağazalarına bir göz atmalısınız.

Uzun Etek Modelleri

Uzun eteklerin, denim kumaşlarını, keten kumaşlarını Polo mağazalarında bulabilirsiniz. Bu etekleri kış aylarında tercih listenizin başında tutabilirsiniz. Polo’nun harika kazakları ile harika bir kombin oluşturabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git