2018 Kış Modası Polo Garage Çanta Modelleri

2018 Kış Modası Polo Garage Çanta Modelleri
7 Ocak 2015 tarihinde eklendi, 82 kez okundu.

2018 Kış Modası Polo Garage Çanta Modelleri

Çantalar içerisine neredeyse küçük bir dünya sığdırılabilen mini kurtarıcılardır. Bazı durumlarda neredeyse gerçekten bir acil durum kutusu gibi işlev gösterirler. Bu yüzdendir ki hiçbir bayan çantasından fazla uzaklaşamaz. Gittiği her yere küçük yardımcısını yanında götürür. Çantalarına bu kadar değer veren bayanlara da değer verilecek kadar kaliteli çantalar üretmek gerekecektir. İşte tam bu nokta da Polo Garage markası ortaya çıkmıştır. Bayanların ihtiyaçlarını gereksinimlerini en iyi anlayan markalardan biri olan Polo Garage markasının ürettiği çantalar tabiri caizse tam anlamıyla yok satmaktadır. Çantaların kalitesinin daha ilk bakışta anlaşılması ve kalitesine oranla fiyatlarının da oldukça uygun olması çantalara rağbetin her geçen gün artmasını sağlamıştır.

Polo Garage Çantaları ve Kombin Önerileri

  • Polo Garage hem spor hem de klasik tarza uygun çantalar üretmektedirler. Spor bir kombinde kullanabileceğiniz desenli sırt çantaları bu sezonda sıkça kullanılacak olan modeller arasındadır. Desenlerinin kombine hareket katacağı düşünüldüğünde üst kısma giyilen parçanın daha sade olması güzel bir görüntü için gereklidir.
  • Polo Garage klasik çantaları spor çantalara göre daha düz renklerdedir. Bu yüzden üst kısma giyilecek olan kıyafetlerin hareketli olmasında bir sakınca yoktur.
  • Karışık renkli klasik çantalar da ise kombin çanta renklerinden oluşturulmalıdır. Bu sayede tam bir görüntü bütünlüğü oluşturulabilecek, göz şenliğine herkes katılabilecektir.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git