2018 Kış Modası Twist Triko Modelleri

2018 Kış Modası Twist Triko Modelleri
1 Mart 2015 tarihinde eklendi, 35 kez okundu.

2018 Kış Modası Twist Triko Modelleri

2018 kışının soğukları triko ile engellenecek kadar sert olacağa benzemektedir. Trikolarında kış aylarında kullanılması gereken parçalardan bir tanesi olduğu düşünüldüğünde mükemmel kombinlerin yaratılması için çalışmalar başlar. Triko kombinleri kot ceketlerle, deri ceketlerle, yeleklerle ya da kumaş ceketlerle yapılabilmesine rağmen kesinlikle hırka ile yapılmalıdır. Aslında triko kombinleri çok kolaydır. Sadece bunun gibi ufak noktalara dikkat etmek gerekecektir:

  • Twist trikoların hırka ile giyilmesi kesinlikle olmaması gereken bir davranıştır. Çünkü triko hırka ile giyildiğinde kat kat bir görüntü oluşturur. Bu görüntünün oluşmaması için hırka yerine ya yelek ya da ceket tercih edilmelidir. Yelek ve ceket seçiminde de yine triko formundan uzak durulmalıdır.
  • Trikolar oldukça esnek parçalardır. Bu yüzden narin kullanılmalıdır. Sünmesinin önlenmesi için elbise askısı ile kurutmanız gerekir. Yinede bir risk taşıması Twist markanın farkını a-ortaya koyar. Twist trikoları sünmeye karşı diğer trikolara göre daha dayanıklıdır.
  • Twist trikolar desenli modelleri ile kış sezonunda çok ilgi toplamıştır, ama düz renkteki trikolarının da bir o kadar göz alıcı olduğu unutulmamalıdır. Düz trikolar daha klasik, desenli trikolar ise daha spor modeller için tercih edilmelidir.
  • Twist trikolar pantolonlarla ya da eteklerle kullanıldığında kesinlikle kemer altında kalmamalıdır. Bu kalın bir görüntü oluşturarak sizi olduğunuzdan kilolu gösterir. Bunun yerine kemer üstü kullanım yapılmalıdır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git