Kış Modası Davetler için Aksesuar Önerileri

Kış Modası Davetler için Aksesuar Önerileri
18 Aralık 2016 tarihinde eklendi, 88 kez okundu.

Kışın Davetler için Aksesuar Önerileri

Aksesuar seçimlerinizde klasik olan bazı tercihler vardır ama 2018 kışında sıra dışı çeşitler görebilirsiniz. Katılacağınız davetin nerede olduğu, konseptinin ne olduğu gibi bilgiler giyimde olduğu kadar aksesuar seçiminde de çok önemli. Kış için aslında en uygun aksesuarlar şallar ya da eldivenlerdir. Üstelik bu aksesuarı sadece davetler için değil; günlük yaşantınızda da kullanabilirsiniz.

Şık Bir Aksesuar Olarak Şallar

Özellikle kürk tarzındaki şalları davetler için hiç endişelenmeden tercih edebilirsiniz. Davet kombinlerinde kış aylarında illa ki üşünecek diye bir şey söz konusu değil tabi ki. Bu şalları kullanarak sıcak kalabilirsiniz. Böylece hem de modaya uygun giyinmiş olarak trendlerden geri kalmazsınız. Ayrıca bir diğer aksesuar seçiminizi gözlüklerden yana kullanabilirsiniz. Renkli ve marjinal güneş gözlükleri kombinleriniz için iyi bir tamamlayıcı olacaktır. Kış aylarında güneş gözlüğü takılmaz gibi bir düşünce var olmuş olabilir. Siz bilin ki güneşin zararları ışınları hem kış ayında hem yaz ayında etkili olacaktır.

Eldivenler

Yazın pek kullanılmadığı için özleminizi kış aylarında bolca giderebileceğiniz parçalar eldivenler. Gece davetlerinde, yemek davetlerinde, günlük hayatta her zaman çekincesiz kullanabilirsiniz. Rengârenk bir yelpazeye sahip eldivenler ile hiç zorlanmadan kombin yapabilirsiniz. Bu kış çoğu ünlü markanın da favori parçaları arasında olan eldivenlerden mutlaka edinin.

Farklı Aksesuarlar

Takılar da bu kış oldukça marjinal. Büyük, etnik kolyeler boğazlı kazaklarla bile kullanılabilir durumda. Tarzınızı daha iyi yansıtmak için takıların yeri fazlasıyla önemlidir. Kışın kapalı havalarda daha dikkat çekici ve ilgi odağı olmak sizin elinizde.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git