2018 Victoria Secret Mayo Modelleri

2018 Victoria Secret Mayo Modelleri
11 Mart 2015 tarihinde eklendi, 72 kez okundu.

Victoria Secret Mayo Modelleri

İç giyimin liderlerinden olan Victoria Secret’ın mayo tasarlama işine girmesi de kaçınılmaz bir durumdu zaten. Victoria Secret Mayo ürünleri, yeni yaz dönemine de bomba gibi giriyor.

İç giyimlerinde kullandığı kesimleri, modelleri, çizgileri ve kalitesini mayo modellerine de kusursuz uygulamayı başarmıştır. Bikinilere oranla daha çok tercih edilemeye başlanan mayolar kendi içerisinde mayokini modellerini türeterek bambaşka bir çığır açmıştır. Victoria Secret 2018 plaj giyim kreasyonunda, mayo modellerinin arasında mayo bikinilere de yer vermiştir.

Marka mayo modellerinde genellikle sade renkler kullanmıştır ve renk olarak da mavi, pembe, mor, siyah gibi birçok farklı renk kullanmıştır. Desen olarak ise klasik desenlerden zebra ve leopar desenleri kullanılmıştır. Hemen her kesimde mayosu vardır. Straplez, V yaka, tek omuz ve dalgıç yaka bunlarda bazılarıdır. Mayoların üzerinde çeşitli bölgelerde pencereler verilerek hareketlendirilmiş mayolar bulunmaktadır. Kimi modellerde incecik kemerlerle hareketlendirilmiştir. Bu şekilde kemer detaylı modeller ise oldukça şık görünüyor. Victoria Secret mayolarında sıklıkla kullanılan detaylardan bir tanesi de püsküllerdir. Bel kısmında kullanılan püsküllerle, mayolarla oldukça hareketli bir görünüm kazandırılmıştır. Bunların dışında vücuda şekil kazandıran fonksiyonel mayoları da bulunmaktadır. Aynı detayları içeren modellerin farklı renklerini de mağazalarda bulmanız mümkündür.

Victoria Secret’ın mayolarını yine markanın kendisine ait plaj giyim ürünleriyle, aksesuarlarıyla ve çantalarıyla kombinleyebilirsiniz. Hatta markanın kendi ürettiği bakım ürünlerinden de faydalanarak mayonuzun içinde oldukça bakımlı ve güzel görünebilirsiniz.

2018 Victoria Secret Plaj Giysisi Modelleri

Mayo ve bikini üretiminin ardından, plaj giyiminin üretimine başlanması kaçınılmaz olmuştur. İç giyimin ve gece giyimin lideri olan Victoria Secret, bu hamlesiyle plajında lideri olmayı başarmıştır. Ürünlerinin kalitesiyle, hazırladığı defileleri ve şovlarıyla dikkatleri her zaman üzerine çeken marka, tüm dünyada ciddi Pazar payı olan bir marka haline gelmiştir. Son zamanlarda da ülkemizde açılan mağazalarıyla alışveriş yapmak daha kolay hale gelmiştir.

Plajlarda rahatlık çok önemli bir konudur. Sıcak, nem, sürekli ıslak olmak gibi detaylar düşünülerek plaj giysisi tercihi yapılmalıdır. Bu aşamada plajda en rahat kullanılan elbise tipindeki yelekler devreye giriyor. Uzun, ferah kumaşlarıyla ve önden bağlanıp açılabilen rahat kullanımlarıyla plaj için oldukça uygundur. Dantel figürleri olanları ve desenli olanları bulunabilir.

Tunikler, plajda tercih edilebilir hale, transparan üretilerek getirilmiştir. İşleme detayları ve taş süslemeleri ile hareketlendirilen tunikler genellikle uzun kollu ve derin dekolteli kesimlerle tasarlanmıştır. Bikinilerle kullanılmak için daha uygun modellerdendir.

Plajlarda son zamanlarda sıklıkla kullanılan bir diğer tür de tulumlardır. Ancak plajda tulum kullanımı diğer parçalara göre daha zordur. Genellikle transparan formdadırlar ve bele oturan modellerdir. Tulum modellerini Victoria Secret, straplez olarak tasarlamıştır.

Elbiseler, plajlarda şık olmak için tercih edilen giyim ürünlerindendir ama plajda giyilebilecek elbiselerin çeşitli formları olmalıdır. Bu tür elbiselerde marka, genellikle transparan modeller tasarlamışsa da penye elbiseler de mevcuttur.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git