En Beğenilen 2018 Mutfak Modelleri

En Beğenilen 2018 Mutfak Modelleri
3 Ekim 2017 tarihinde eklendi, 47 kez okundu.

2018 en beğenilen Mutfak Modelleri

Yazıda en beğenilen mutfak modelleri üzerine detayları bulacaksınız. Mutfaklar özellikle hanımla için özel ve önem arz eden yerlerdendir. Mutfak dekorasyonu gerçekleştirirken olabildiğince kullanışlı ve şık bir mutfak tasarlamak gerekmektedir. Mutfak eşyaları için olabildiğince çok dolaba yer açmak gerekirken, ailenin yemeklerini yerken hoşça vakit geçireceği alanlarda tasarlamak gerekmektedir. Son yıllarda inşa edilen yapılan en büyük sorunlarından birisi mutfaklara ayrılan alanların oldukça sınırlı olmasıdır. Bu sebeple küçük ev dekorasyonu fikirleri daha çok önem kazanmaktadır.

2018 Beyaz Mutfak Modelleri

2017 yılında iç mimarların mutfak dekorasyonlarında en çok tercih ettikleri renkler arasında beyaz renk ilk sırada yer aldı. Beyaz rengin mutfak mobilyalarında sıklıkla tercih edilmesinin temel sebebi küçük alanları daha geniş ve aydınlık göstermesidir. Ayrıca beyaz mutfak dolapları tozu belli etmez, dolap yüzeylerinde parmak izi kalmaz. 2017 yılında beyaz mutfak modelleri daha çok kahverengi ve mavi mobilyalar ile dekore edilmektedir. Beyaz mutfak dolapları yaptırmayı planlamaktaysanız mobilyalarınızı bu renklerden seçebilirsiniz. Klasik bir mutfak istemekteyseniz kahverengi ve ahşap tonları, hareketli bir mutfak istemekteyseniz turkuaz mavisini kullanabilirsiniz.

2018 Yılında En Çok Tercih Edilen Mutfak Dolabı Modelleri

1-Masif Mutfak Dolapları

Mutfak dolaplarında son yılların en trend parçalarından birisi olan Masif mutfak özellikle klasik mutfak isteyenlerin bir numaralı tercihleri arasında yer alıyor. Masif mutfak dolapları doğal malzemeden üretilmektedir. Uzun ömürlü malzemeler olması sebebi ile uzun yıllar kullanıma uygundur. Çizilmeye ve darbelere karşı dayanıklı olan masif mutfak modelleri size kaliteli ve uzun vadeli kullanım imkanı sağlayacaktır. Daha çok klasik mutfaklarda kullanılan Masif mutfaklar Amerikan tarzı mutfaklarda da kullanılabilmektedir.

En Beğenilen 2018 Mutfak Modelleri

2-Akrilik Mutfak Dolapları

Klasik bir mutfak istemeyenlerin mutfak dolaplarında tercih edebilecekleri modellerden biriside akriliktir.  Akrilik mutfaklar sık ve parlak görüntüyü seven kişiler tarafından tercih edilmektedir. Parlak ve ışıl ışıl bir görüntü sağlayan akrilik mutfak dolapları kolay çizilebilmektedir. Temizliği son derece kolay olan bu mutfak dolapları hijyenik bir kullanım imkanı sağlamakta leke tutmamaktadır. Sıvı temizleyiciler ile tek çırpıda kolayca temizlemeniz mümkündür. Akrilik mutfak dolaplarının bir diğer özelliği ise neme karşı dayanıklı olmasıdır. Kabarma yapmaz özellikle ıslak zeminler için oldukça uygun bir üründür. Akrilik mutfaklarda tezgah olarak çoğunlukla granit ürünler tercih edilmektedir. Akrilik mutfak dolaplarının dış yüzeyi UV teknolojisi ile kaplanmaktadır.

Bu uygulama dolaplarınızı ısıya ve deme karşı daha dayanıklı bir konuma getirmektedir. Ayrıca bu kaplama sayesinde dolaplarınızı çok uzun yıllar renk değişimi olmadan kullanabilirsiniz. Beyaz mutfak dolabı modelleri aramaktaysanız akrilik mutfak dolapları size en uygun malzeme olacaktır.

En Beğenilen 2018 Mutfak Modelleri

3-PVC Mutfak Dolapları

Pvc mutfak dolapları son derece ekonomik mutfak dolabı modelleri arasında yer almaktadır. Ahşap malzeme üzeri pvc ile kaplanmakta dayanıklı bir yapı oluşturulmaktadır. Mutfak dolaplarında uzun yıllardır kullanılmakta olan PVC malzemeler üzerinde kir ve yağ tutmaz. Çabuk temizlenmesi sayesinde hayatınızı kolaylaştırırsınız. PVC mutfak dolapları son derece sağlam bir malzemeden üretilmektedir. Bu sebeple uzun seneler boyunca PVC mutfak dolaplarını kullanabilirsiniz.  PVC kaplamalar Dünya Sağlık Örgütü tarafından onay almıştır. Sağlıklı olduğunun onaylanması üzerinde yalnızca kapı ve pencerelerde değil mobilyalarda da pvc kaplama tercih edilmeye başlanmıştır. Darbelere ve suya karşı dayanıklı olan bu mutfak dolapları çizilmez. PCV malzemeler uzun ömürlü ve çevre dostudur. PVC mutfak dolapları her renk ve modelde üretilebilmektedir. Mavi beyaz mutfak dolabı tasarımlarında en çok kullanılan modeldir. Diğer modellere oranla daha ekonomik olması sebebi ile çok fazla tercih edilmektedir.

2018 Mutfak Modelleri

Yazımızı beğendiyseniz detaylı en ucuz mutfak köşe takımları yazımızı incelemenizi öneriyorum. Bu dekorasyon modellerine en uygun mutfak masası ve köşe takımları ile daha görsel bir tasarımın sahibi olabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git