2017 Sonbahar Aksesuar Modelleri

2017 Sonbahar Aksesuar Modelleri
28 Eylül 2017 tarihinde eklendi, 44 kez okundu.

2017 Sonbahar Aksesuar Modası

Hangi giyim tarzını kullanırsanız kullanın bir bayan için aksesuar olmazsa olmazdır. Kolyeler, küpeler, bileklikler, saatler gözlükler ile her tür kıyafeti kombin etmek size çok büyük hareketlilik sağlayacaktır. Spor giyindiğiniz de takacağınız minicik bir küpe bile anında havanızı değiştirebilir. Bu sonbahar da fazlasıyla abartılı aksesuarları göreceğiz. Bileklikler de ve kolyeler de özellikle fazlasıyla dikkat çekici aksesuarlar kullanılacaktır.

Zincir kolyeler de yine büyük ve kalın olarak 2017 sonbahar aksesuar modasında yerini almış bulunmaktadır. Uzun kolyeler plana çıkıyor ve yine tasma yine kullanıyor bu dönem. Kolyeye alternatif olarak şallar ve eşarplar da boyunlar da yerini almış bulunuyor. Son zamanlar da epey gözde olan ear cuff yine kendini gösterecek. Ear cuff alışılagelmiş küpelere alternatif kullanılabilecek bir aksesuardır.

Aksesuar Modelleri

Moda da birçok alanda olduğu gibi bunda da geçmişe dönüş yaşanmaktadır. 1990’lı yıllar da kullanılan ear cuff yine moda da yerini almıştır. Ear cuff kullanımının kısa saç kullananlar da daha hoş durduğu görünmektedir. Ya da saçlarınızı topladığınız da daha hoş bir görünüme kavuşabilirsiniz. Tek kulakta kullanılan aksesuar son zamanlar da artan çeşitliliği ile geniş kitlelere ulaşmış bulunuyor. Bu sonbahar da kullanılan kemerlerin de büyük ve kalın olduğu dikkati çekmektedir.

Bir pantolonun veya elbisenin üzerinde kullanacağınız kalın bir kemer ile bu sonbahar modasına uyum sağlamış olacaksınız. Yine çoklu yüzükler giyim tarzınıza göre tercih edebileceğiniz bir aksesuar olmaktadır. Özel geceler de kullanacağınız aksesuarların kıyafetiniz ile uyumuna özen göstererek seçmenizi tavsiye ederim. Doğru aksesuar seçimi görünümünüzü tamamen değiştirebilir. Öyle görünüyor ki bu sezon aksesuarlar kendini büyüklükleriyle fazlasıyla gösterecekler. Bu sonbahar da doğru tercihiniz büyük aksesuarlar kullanmaktan yana olsun.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git