2017 Sonbahar İnci Ayakkabı Modelleri

2017 Sonbahar İnci Ayakkabı Modelleri
28 Eylül 2017 tarihinde eklendi, 50 kez okundu.

Sonbahar İnci Ayakkabı Modelleri

Giydiğiniz kıyafetler seçtiğiniz aksesuarlar kadar önemli olan bir noktada ayakkabı seçimidir. Giydiğiniz kıyafete uyumlu olarak ayakkabı kullanmak son derece önemlidir. Yapacağınız küçük bir ayakkabı seçimi hatası ile kıyafetinizin bütün ihtişamı kaybolabilir.

Ayakkabı Seçerken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

  • Ayakkabı seçerken ilk dikkat etmeniz gereken husus ayakkabının tam ayağınıza göre olmasıdır. Ayak numaranıza göre tam ayakkabı seçmelisiniz. Ayağınıza biraz dar gelen ayakkabı sizi sıkacak ve rahat edemeyesiniz. Aynı şekilde ayağınıza büyük gelen ayakkabıda sizin huzursuz olmanıza sebep olacaktır.
  • Topuklu ayakkabı giymek istiyorsanız ayakkabıyı satın almadan önce topuğunu kontrol edin. Herhangi bir kırılma durumu sizin için çok tehlikeli olacaktır.
  • Ayakkabı seçiminde dikkat edilecek bir diğer noktada ayakkabının ayağınızın hava almasını sağlayıp sağlamadığıdır. Ayağın hava almasını sağlamayan ayakkabılar sizin ayak sağlığınız için çok tehlikelidir.
  • Ayakkabınızın uzun ömürlü olması için aynı ayakkabıyı üst üste iki gün giymeyin. Birer gün arayla giyerseniz ayakkabı dinlenmiş ve daha uzun ömürlü olmuş olacaktır.

2017 Sonbahar İnci Ayakkabı Modellerine Nasıl Kombin Yapmak Gerekir?

2017 sonbahar modasında çok tercih edilen dar kısa elbiseler ile bir kombin yapmak istiyorsanız, elbisenin altına tercih edeceğiniz ayakkabı yüksek topuklu ve sade renkte bir ayakkabı olmalıdır. Elbiseniz ile yakışacağını düşündüğünüz büyük taşlı bir kolye ve ayakkabınıza uyumlu bir çanta ile çok hoş bir kombin yapmış olacaksınız.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git