2018 Romantik Buluşma için Etek Önerileri

2018 Romantik Buluşma için Etek Önerileri
19 Temmuz 2018 tarihinde eklendi, 56 kez okundu.

Romantik Buluşma için Etek Önerileri

Kış geldi diye romantik buluşmanızı etek ve elbiseden kısıtlayarak geçirmenize kesinlikle gerek yok. Tercihlerinizi yaparken rahat olabilirsiniz. Ancak buluşmanın nerede olacağını ve kış gününde havanın nasıl olacağını göz önünde bulundurmanız gerekecektir.

Etek tercih edecekseniz; buluşmaya değil de toplantıya gidiyormuş gibi görünmemeye dikkat etmelisiniz. Kış sezonunda en moda etekler ekose eteklerdir ama daha birçok seçeneğiniz var elbette. Önemli olan etekleri romantik bir buluşma için giyilebilir hale getirmek.

Buluşma için Etek Önerileri

Romantik bir buluşma için her türlü eteği tercih edebilirsiniz. Buluşmanız daha gündelik bir durumsa; bu sezonun modası olan ekose etek, kloş etek ve deri etek kullanabilirsiniz. Bunların tamamını trikolarla kombinleyebilirsiniz.

Kış günlerinde eteklerin altına opak çorap giymek daha doğru olacaktır. Bu şekilde üzerinize kaşe kaban ya da kürk montlardan kullanabilirsiniz. Aksesuar olarak da mutlaka şık bir şal ya da fular kullanabilirsiniz. Romantik bir buluşma olacağı için kombininizi topuklu çizmelerle tamamlayabilirsiniz.

Daha şık bir mekânda buluşmanız gerçekleşecekse; yine aynı etekleri tercih edebilirsiniz ama üzerine ipek, şifon gömlekler ya da bluzlar kullanmanız ve şık aksesuarlarla tamamlamanız gerekecek. Çok şık bir üst tercih ederseniz; dantel eldivenlerden kullanarak modayı yakalayabilirsiniz.

Bunun dışında şifon uzun etekleri, şık bustiyerlerle kombinleyebilir ve kürk bolerolarla kombininizi tamamlayabilirsiniz. Bu tür kombinlerde daha zarif topuklu ayakkabılar kullanmalısınız. Ayrıca saç ve makyajınızı da mekâna uygun tercih etmelisiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git