2018 Sonbahar Modası Mudo City Hırka Modelleri

2018 Sonbahar Modası Mudo City Hırka Modelleri
1 Ekim 2017 tarihinde eklendi, 50 kez okundu.

2017 Sonbahar Hırka Modelleri

Hırkalar her türlü kıyafetle kullanılabilecek kombin parçalarıdır. Hırkaların her mevsim de her sezonda kullanılabilmesinin nedeni de budur. 2017 sonbahar modasında Mudo City hırkaların da bu denli tercih edilmesinin nedeni budur. Mudo City hırkalar çok şık ve eşsiz parçalardır. Dolayısıyla eklendiği kombine gösteriş ve şıklık katmaktadırlar.

Hırkalara Uygun Kombin Modelleri

  • Siyah günlük ve sade bir elbise giydiğiniz de elbiseyi hırka ile kombinleme ihtiyacı duyarsınız. Bu tür kombinlerde desenli ve canlı bir renkte örme hırka seçebilirsiniz. Bu hırka hem kombininize hareket hem de şıklık katacağından ayakkabıda da yine sade bir model seçmeniz gerekebilir.
  • Bluz kullanmayı seven bir kişi iseniz kot ve bluzunuzu düz bir hırka ile tamamlayın. Bluzunuzun biraz spor ve desenli olmasına dikkat ederseniz hırkanızın ön kısmının açık olması bir problem yaratmayacaktır. Altına yine spor ayakkabı ya da düz bir bot giyebileceksiniz.
  • Hırkalar yalnızca kombin olarak değil sıcak tutmak için de kullanılır. Bu hırkalar diğerlerine göre daha kalın kumaştan üretilmişlerdir. Bir triko ve etek kombinini hırka ile tamamlamanız mümkündür. Altına topuklu ayakkabı ya da bir çizme bile giyebileceğiniz bu kombin klasik tarza uyum sağlar ve hırkanın da bu türde seçilmesi gereklidir. Hırkalar da diğer kıyafetler gibi klasik ya da spor tarzda olabilmektedirler.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git