Açık Küllü Kumral Saç Rengi Serenay Sarıkaya

Açık Küllü Kumral Saç Rengi

Serenay Sarıkaya saç rengi kaç numara sorusu en sık sorulan sorular arasında yer almaktadır. Son yılların en moda saç renkleri arasında açık küllü kumral renk tonları bulunmaktadır. Fakat küllü saç tonlarını elde etmek oldukça zordur. Bunun nedeni ise saç rengini açma işlemi yapılırken saçlarda oluşan turuncu yansımalardır.

Küllü ton elde edilebilmek için iyi bir kuaförden yardım alınmalı ya da evde kendiniz boya yapacağınız zaman bu ton için kullanılması gereken numarayı bilmeniz gerekmektedir. Özellikle koyu saç renklerine sahip olanlar saçlarını açarak bu rengi elde etmek istiyor ise daha dikkatli olmalıdırlar ve boya rengini bilmelidirler.

Son yıllarda turuncu saç renkleri trendini kaybederken küllü tonlar ve gri renkler tercih edilerek moda oldular. Aslında bu tonları kendinizde elde edebilirisiniz. Özellikle Serenay Sarıkaya’nın sahip olmuş olduğu küllü kumral saç tonunu istiyor iseniz bu renk çok modadır ve doğru tercih olacaktır.

Açık Küllü Kumral Saç Rengi

Bayanlar saç boyası seçerken genellikle ünlü olan ve televizyonda sürekli göz önünde olan kişilerden etkilenirler. Bu neden ile ünlüler en çok saç renklerine dikkat eder ve hatta bu renkler ile ilgili açıklamalarda bulunurlar. Ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya çekmiş olduğu dizilerin giderek tutulması ve beğenilmesi ile daha çok dikkat çekmeye başladı. Özel hayatı ile gündemde büyük bir yer kaplayan ünlü oyuncunun saçları ve sahip olmuş olduğu saç rengi birçok genç kız ve bayan tarafından uygulanmak istenmektedir. Peki, bu oyuncunun saç rengi kamera arkasında da aynı duruyor mu? Evet, Serenay Sarıkayanın saç rengi kamera arkasında da önünde olduğu gibidir. Tek far sadece kamera ışıklarından dolayı daha fazla parlak görünmesidir.

SERENAY SARIKAYA SAÇ RENGİ KAÇ NUMARA?

Ünlü oyuncunun saç rengini elde etmek isteyenler için renk sırrını paylaşalım. Sahip olmuş olduğunuz saç renginin koyuluğuna göre kumral tonu seçmelisiniz. Koyu saçlar açık tonlardaki açık küllü saç boyalarını tercih etmelisiniz. Saç renginiz açık ise orta tonlardaki küllü kumral boyaları tercih etmelisiniz. Yapacağınız boyanın tonunu kendi saç renginize göre ayarlayın. Fakat bu boyayı yapmanız yeterli değil. Oyuncunun sahip olmuş olduğu saç rengine sahip olmak için püf noktayı uygulamalısınız.

Saçlarınızı uygun tondaki küllü kumral boya ile boyadıktan sonra saçlarınıza canlılık verecek ve ışığı yansıtacak olan renk ile balyaj yapmalısınız. Çünkü o zaman istediğiniz saçları elde edebilirsiniz. Balyaj yapacağınız boyanın rengi ise küllü kumralın aksi rengi olan açık dore tonlarıdır. Bu açık doreyi de yine kendi saç renginize göre ayarlamalısınız. Açık sarı dore boya ile balyaj’ı attığınız zaman istediğiniz saç rengini elde etmiş olursunuz.

Uygulamak istediğiniz saç rengi sahip olduğunuz saçları daha fazla göstererek canlı olmalarını sağlar. Bu rengin içerisine yapacağınız balyaj ışığı yansıtarak havanıza hava katacaktır. Özellikle beyaz tenli olan kişilerde bu renk canlı bomba etkisi oluşturmaktadır.

Saçlarınıza yapacağınız balyaj saçarlınızın doğal bir şekilde güneş ışığından açılmış gibi durmasını sağlayacaktır. Saçlarınızda boya uygulaması olmasına rağmen doğal ve havalı görünecektir. Eğer ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya’nın saç rengini beğeniyor ama uygulamak için tereddütleriniz var ise hiç beklemeyin ve hemen uygulayın. Bu saç rengi sayesinde kendinize yeni bir imaj oluşturabilirsiniz. Küllü tonların sert ve çekiciliğine dore sarı tonlarının ışıltılı kadınsılığını ekleyerek gözlerinize inanamayacağınız bir saç rengi elde edebilirsiniz. Unutmayın saç renginizin tonuna göre küllü kumral rengini tercih etmeyi unutmayın. Koyu saçlara sahip olanlar daha açık tonlarda küllü kumral tercih etmelidirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir