fbpx

Bahçe Dekorasyonu İpuçları

Bahçe Dekorasyonu İpuçları
16 Ekim 2017 tarihinde eklendi, 46 kez okundu.

Bahçe Dekorasyonu

Bahçeler; ev, çalışma alanları gibi yerlerde farklı bir ortama girmemizi sağlayan ve huzur verici olarak betimlediğimiz yerlerdir. Bahçemizi kullanışlı ve ferah bir yer haline getirebilmek için bahçe dekorasyon örnekleri ve ipuçlarından fikir edinebilir; kullandığınız alanı daha yaşanabilir bir yer haline getirebilirsiniz.

Bahçede bulunan ve en çok kullanılan yerlerden biri de; oturma alanlarıdır. Oturma alanlarının dekorasyonu oldukça önemlidir. Standart koltuk şeklindeki oturma takımları tercih etmek yerine ahşap banklar veya çeşitli boyutlarda tabureler tercih ederek, farklılık yaratabilirsiniz. Bahçeniz için yapabileceğiniz en önemli dekorasyon ipuçlarından biri ise; yürüyüş ve oturma alanınızı farklı sert malzemeler kullanarak dekore edebilirsiniz.

Bahçe Dekorasyonu Önerileri

Bahçe dekorasyonunda genel olarak dikkat çeken diğer bir örnek ise; mutlaka bahçenizde ateş yakabileceğiniz bir şöminenizin olmasıdır. Eğer şömine yapabilecek imkânınız bulunmuyorsa daha minimal tasarımları tercih edebilirsiniz. Böylelikle çevreniz için sıcak bir ortam oluşturmuş olursunuz. Şömine dışında mutlaka bahçenizde odak noktası belirleyerek, herkesi buluşturabileceğiniz bir ortam yaratın.

Örnek bahçe görselleri için tıklayınız.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git