fbpx

2018 Bayan Deniz Şortu Modelleri

2018 Bayan Deniz Şortu Modelleri
29 Temmuz 2018 tarihinde eklendi, 66 kez okundu.

2018 Yaz Modası Bayan Deniz Şortu Modelleri
Yaz gelmeden yaz sezonu bikini, mayo, şort ve terlik modelleri vitrinleri süslemeye başlamıştı. Şimdi tam da yaz gelmişken her mağazada farklı renk, model ve boyda deniz şortları görmek mümkün. Okulların kapanmasıyla çocukların ve yavaş yavaş tüm çalışanların tatile çıkmaya başladığı düşünüldüğünde en çok aranan kıyafetlerden birisinin deniz şortu olması da normaldir.

İşte bu nedenle en ünlü markalardan pazarlardaki tezgâhlara kadar her yerde deniz şortu bulunmaktadır.
Moda sanki kadınların tekelindeymiş gibi düşünülse de deniz şortu denildiğinde erkekler ön plandadır.

Genel olarak erkekler için deniz şortu modelleri tasarlansa da, bayanların da deniz kenarında bikininin üzerine giymek için tercih ettikleri görülmektedir.

2018 Deniz Şortu Modelleri

Bayanlarda Ve Erkeklerde Hangi Modeller Ön planda?
2018 yaz sezonu için kadın, erkek tüm deniz şortları canlı renklerde tasarlanmıştır. Ancak her zamanki gibi bayanların deniz şortları çok daha kısa ve dar erkeklerin ki ise daha çok bol ve diz üstü uzunluktadır.

Deniz şortları da diğer kıyafetler gibi her mağazada ve her bütçeye uygun olabilmektedir.

Ancak denizde ve sahilde kullanılacağı göz önüne alındığında, günün belli bir diliminde kişinin üzerinde ıslak kalacağından daha kaliteli ve bilinen markalardan tercih edilmesi gerekmektedir. Zira sağlıksız kumaşlardan üretilen şortların ıslak vücuda yapışık kalması mantarlara ve hatta deride kusurlara yol açabilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git