Bebek Patik Modelleri ve Yapılışı

2013 Bebek Patik Modelleri ve Yapılışı

Gözümüzün nuru bebeklerimiz.

Gelen kış, havalar soğudu, bebeklerimizin o yumak pamuk ayakları üşümesin. Doğdukları günden itibaren tüm çabalarımız hep bebeklerimiz için değil mi…

Çocuklarımızı; geleceğe en sağlıklı bir biçimde yetiştirmek, sonra da topluma faydalı birer birey olarak katmak için uğraşmıyor muyuz?..

Her yıl büyüklerimizin kaban, palto, ayakkabı, elbise, gömlek modelleri gibi bebeklerimizin de giysilerinin yanında, patiklerinin modelleri değişiyor, çok şık, çok güzel, baktığınızda şeker gibi patik modelleri gözümüzün önüne seriliyor.

2018 yılında da çok süsle patik modelleri vitrinlerde, mağazalarda yerlerini aldı. Her konuda maharetli olan annelerimiz de yine bu konuda da başarılı oldular ve bebeklerinin ayaklarını sıcacık tutacak çok şık patikler örüp giydiriyorlar.

Bazı modelleri tığ işi ile, bazı modelleri ise şiş ile örülen bu patikler; renkleriyle, modelleriyle, desenleriyle baktığımızda yüzümüzde çok tatlı bir tebessüm bırakıyorlar.

Bebek patiklerinde 2018 yılı modasında ise; kız bebeklere; üzerleri çiçekler ve boncuklarla veya incilerle işlenmiş, pembeler, beyazlar, sarılar, maviler göz dolduruyor. Erkek bebeklerde ise her zamanki gibi daha sade, ama çok şirin patik modelleri bulunmaktadır.

Bebek örgü yünlerinden el becerisi olan bir anne iseniz; ama kendiniz ama büyüklerinizden yardım alıp çok güzel modeller örebilir, üzerlerini incilerle süsleyebilir, saten uygun renkte kurdelelerle üzerine minicik bir fiyonk da yapabilirsiniz.

Sizlere bu konuda birkaç tane örnek ve fikir olsun diye bebek patiği modeli araştırdım.

Sıcacık bir kış geçirmeniz dileğimle…

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir