fbpx

Bebek Sarısı Saç Rengi

Bebek Sarısı Saç Rengi
13 Ekim 2017 tarihinde eklendi, 59 kez okundu.

Bebek Sarısı

Bebek sarısı saç rengi bayanların en çok ilgi duyduğu saç renklerinden biridir. Aslında bu rengin popülaritesini arttırması, her bayana gidebilen bir saç rengi olmasından geliyor. Genellikle bayanlar bu saç rengini platin saç rengi ile aynı renkte sandığı için yanılgıya düşmektedirler. Bebek sarısı saçlar daha koyu bir tonda olduğu için her bayana uyum sağlayabiliyor. Bu saç renginin sahip olduğu kişiyi daha genç gösterme gibi bir özelliği de var. Her sarı tonunun uyum sağlaması gereken bir ten vardır. Bebek sarısı saç rengi birçok tene uyum sağlayabilmektedir. Her cilde uyum sağlamaya yatkın olan bu saç rengi, artık bayanlar tarafından da sıkça tercih ediliyor. Fakat bu saç rengi kişiye göre yakışma durumunda da seçicidir. Yani teninizle uyumlu olsa bile size giden bir saç olması, sizi bütünüyle taşıyan bir renk olması durumunda tercih edilmelidir. Bebek sarısı saç rengi ayrıca yüzdeki pürüzleri ortaya çıkarabilir fakat sarının asil rengi olarak görülen bu saç renginde teninizdeki pürüzlerin ortaya çıkmaması için iyi bir makyajla bu pürüzleri kapatmak önemlidir.

Bebek Sarısı Saç Rengi Nasıl Yapılır?

Bebek sarısı saç rengi kadınların dikkatini çeken ve sıkça tercih edilen bir renktir. Sıkça tercih edilen ve kendini gösteren bir saç rengi daha var ki; Fahriye Evcen saç rengi olarak nitelendiriliyor. Şampuan reklamlarında sıkça görmeye alışık olduğumuz güzel oyuncu saçlarının bakımı, güzelliği, parlaklığı ve diriliği ile bütün herkesi kendine hayran bıraktı. Loreal Paris güzellik elçisi olan Fahriye Evcen’in saç rengi ‘ Efsanevi Kahve Tonu’’ dur.  Güzel oyuncu bu saç rengiyle birçok kişinin de saç rengini efsanevi kahve tonu yapmasını sağladı. Soğuk akaju yansımasına sahip olan bu muhteşem saç rengini sizin de yapmanız mümkün. Bunun için yapmanız gereken efsanevi kahve tonu renginde saç boyasını alıp tarağın da yardımı ile saç diplerinden başlayıp bütün saça masaj yaparak uygulamanız olacak. İkinci adımda yarım saat bekledikten sonra saçlarınızı suya tutmak ve suyun berrak olana kadar beklemesini sağladıktan sonra yapacağınız işlem de sona erecektir. Güzel oyuncunun saç rengine sahip olmak işte bu kadar kolay. Tabi burada önemli olan faktörlerden biri de ten özelliğinizdir. Teninizin bu saç rengi ile uyum sağlamayacağını düşünüyorsanız kendiniz için farklı tonlar da düşünebilirsiniz. Fahriye Evcen saç rengine sahip olmak bu kadar kolay. Eğer gerçekten teninizin bu renk ile uyum içerisinde olacağınızı düşünüyorsanız hemen saçınızı boyatma işlemine başlayabilirsiniz.

Bebek sarısı saç rengi kadar Fahriye Evcen saç rengi de popülaritesi artan saç renkleri arasında yer alıyor. Aslında bu birbirinden bağımsız iki rengin ortak özelliği kadınlarda asil bir saç görünümü sağlaması diyebiliriz. Bebek sarısı saç renkleri bildiğimiz gibi birçok tenle uyum içinde uygulanabiliyor. Kadınları olduğundan genç gösteren bu asil renk, artık birçok kadının tercihi olmuş durumda. Fahriye Evcen saç rengi de son zamanlarda sıkça tercih edilen renkler arasında yer alıyor. Efsanevi kahve tonu ülkemizde ilgi duyulan saç renklerinden biri oldu. Bebek sarısı saç rengine göre ten özelliği bazında daha seçici olan efsanevi kahve tonu rengi, tercih edebileceğiniz renklerden biri olabilir. Her iki renkte asil renkler arasında yer alıyor. Eğer bu iki saç renginden birini yaptırma düşünceniz var ise hiç düşünmeden tercih edebilirsiniz. Asil özelliği ile kadınların ilgi duyduğu saç renklerinden olan bu iki renkte güzelliğinize güzellik katacak renkler arasındadır. Kuaförlerde bu saç renginizi uygulatmanın dışında kendi imkanlarınız dahilinde de bu saç renklerini uygulayabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git