Bed-Line Yatak Modelleri

IBIZA SEMI ORTAPEDİK YATAK

Ramazan ayı bitti, Ramazan Bayramını kutluyoruz. Site takipçilerimizin bayramını kutlarız. Bayram sonrası düğün dernekler hızlanacak. Sizlere fikir vermek amacıyla Bed-Line yatak modellerini tanıtıyoruz. Bed-Line yatak modellerini inceleyelim önce.

Bed-Line Yatak Modelleri

Bed-Line Yatak

Bed-Line uyku ürünleri üzerine uzmanlaşmış ve Türkiye’nin en popüler markalarından biri. Kaliteyi ve uyku ürünlerinde sağlığı ilke edinmiş Bed-Line hızla yükselen bir trendle uyku ürünlerinde liderliğe yürüyor.

Bed-Line yatak modellerinde çift kişilik ve tek kişilik modüllerde istediğiniz konfor özelliklerinde yatak çeşitliliği mevcut. Visco yataklar, yaylı visco yataklar, yaylı yataklar, genç yatakları, bebek yatakları vb gibi modelleri Bed-Line tercihlerinize sunuyor.

Evlenip yeni ev kuracak gençler ya da yatağı deforme olup değiştirme ihtiyacı oluşanlar Bed-Line mağazalarında mutlaka sizin ihtiyacınızı karşılayacak özelliklerde yatak bulacağınızı düşünüyorum.

Yeni Yatak Modelleri

Bed-Line yatak modellerinde visco özelliği yatağa yattığınızda vücudunuzu destekleyerek daha rahat ve daha sağlıklı uyumanızı sağlayacaktır. Bir de Bed-Line yataklarda %100 pamuklu velur kumaş sayesinde terletme yapmayan anti alerjik, anti bakteriyel özellikleriyle daha sağlıklı bir yatakta uyuyacaksınız.

Bu özellikleriyle Bed-Line yatakları tercih etmemek elde değil. Bence mutlaka bir Bed-Line mağazasına uğramalısınız.

Kalın sağlıcakla…

1 Yorum

  1. deniz seda sahin Yanıtla

    Merhaba,ben manisada oturuyorum.eskiden bed-line yatakları manisada varken şimdi kaldırılmış.izmir şubelerini aradım kapalı yada kumaşçı falan gibi başka işyerleri çıkıyor.Ben eni:1.50, boyu:2.00m. Olan bed-line tam ortopedik yatak almak istiyorum.beni en yakın şubeye yönlendirip adres,telefon numarası verirmisiniz rica etsem.tesekkurler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir