Bellona Düğün Paketi Fiyatları 2018

2018 Bellona Koltuk Takımı Modelleri

DÜĞÜN PAKETİ FİYATLARI

Piyasaya çıktığından bu yana adını sıkça duyduğumuz ve hızla ilerleyen, kendini geliştiren Bellona markası estetiği, sağlamlığı ve kalitesi ile oldukça çok tercih edilen bir ürün kapasitesine sahiptir.

Bellona eviniz için vazgeçemeyeceğiniz bir marka olarak yoluna devam ederken özellikle yeni evlenecek gençlere çok farklı ve oldukça çok seçenek sunması ile tercih sebebidir. Yeni evlenecekler çiftler özellikle Bellona düğün paketlerini tercih edebilirler ki bu paketlerde size inanılmaz indirimler ve ayrıcalıklar sağlanıyor. Bir Bellona düğün paketi ile evinizin tüm odalarını döşeyebiliyorsunuz üstelik hem uygun fiyata hem de kaliteli.

Her sene düğün sezonu başlarında başlayıp sezon bitene kadar devam eden kampanyalar ile düğün sahiplerinin bütçesine katkı sağlamayı amaç edinen Bellona markası müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurur.

2017 2018 senesindeki Bellona düğün paketleri sezonun trendlerini de barındırıyor ve sizin zevkinize göre birçok seçenekle karşınıza çıkıyor.

Düğün paketlerinin içeriği

Bellona düğün paketlerinde içerik olarak çok zengin ürünler karşınıza çıkar ve genel olarak yatak odası seti, oturma odası grubu ve yemek odası grubu bulunur. Bunun dışında çeyiz paketi içeren düğün paketleri de mevcuttur. Bu tamamen size ve sizin zevkinize, bütçenize, ihtiyaçlarınıza göre belirlenir. Sabit olan ve parçaları değişmeyen paketler de bulunmakla birlikte sizin memnuniyetinize göre arz talep gözetilir.

Tek yatak odası ortalama iki bin TL ile yirmi bin TL arasında, oturma grubu da aynı şekilde bin TL ile yirmi bin TL arasında, yemek grubu alacağınız parçaya göre yine aynı fiyat aralığında değişirken bunları üçlü set olarak tek bir pakette alırsanız size yarıdan fazla indirim yapılacağından yarı yarıya kar yapmış olursunuz. Düğün yapanlar veya yeni ev almış da evini yeni düzenleyecek olanlar için bu rakam hiç de azımsanamayacak bir rakamdır.

Bellona düğün paketi

Düğün yapacakların en çok zorlandığı şeyler topyekûn tutan mobilya ve takılardır. Mobilyaların hem bütçeyi sarsmaması hem de kaliteli ve görsel olarak düzgün olması düğün sahibinin aradığı şeydir. Bellona düğün paketleri de size bu imkanı sunmaktadır. Fiyat olarak her kesimden bütçeye hitap edebilmekle birlikte üç takımdan oluşan bir düğün paketine beş bin ile on beş bin arasında fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Bunun için de kampanyaları iyi takip etmelisiniz. Çünkü dönem dönem gerçekten çok makul avantajlar ve indirimler ile sizi karşılayabilirler.

Üçlü paketler ile yeni evlenecek olan çiftlere bu tarz imkanlar sunan Bellona markası, size daha cazip tekliflerle de gelebilir. Mesela paket olarak değil de çok beğendiğiniz bir koltuk takımının yanında bir halı verebilir ya da bir aksesuar hediye edebilir. Düğün paketinin içeriğini sizin istediğiniz renkte ürünle değiştirebilir. Tüm bunlar Bellona’ nın kampanya dönemlerini takip etmenizle alakalı olarak sunulabilecek hizmetlerdir.

Tüm kampanyalı ürünler için tıklayın.

2017 2018 senesinde mobilya trendleri yine 2016 2017 senesindekine benzer bir tablo gösteriyor. Bellona da bu durumda incelendiğinde mobilya modasına uygun ürünlerle karşımızı çıkıyor. Mobilya da bu sene koyu yeşil, koyu mavi gibi oturma grubu renkleri hakimken yatak odası başlıklarında daha çok kumaş kaplama ağırlıklı kapitone tercih edilir. Ahşap görünümlü masalar ve konsollar trendken, duvarlarda stickerler ve mantar pano görünümlü duvar kağıtları ile kiremit rengi taşlar tercih edilir. Bellona da tüm bunları göz önünde bulundurarak size modaya uyabileceğiniz ancak uyarken de çok pahalı ürünler alarak bütçenizi sarsmayacağınız mobilyalar sunmaktadır ve bunu düğün paketleri ile birleştirmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir