fbpx

Beyaz Etek Modelleri 2018

Beyaz Etek Modelleri 2018
30 Temmuz 2018 tarihinde eklendi, 67 kez okundu.

Beyaz Etek Modelleri 2018

Hanımların gözdesi etekler her mevsim her sezon olduğu gibi 2018 yılında da yepyeni modeller, renkler ve desenlerle vitrinlerde. Özellikle bir birinden güzel beyaz etek modelleri 2018 yılına damgasını vurmakta. Yazlık, kışlık, baharlık beyaz etekler genç, yaşlı tüm bayanlara hitap etmektedir.

En Şık Beyaz Etek Modelleri

Beyaz eteklerin kumaşları mevsime göre değişiklik gösterse de modelleri her sezonda giyilebilecek şıklıktadır. Mini, maksi ya da uzun beyaz eteklerde çizgiler, geometrik şekiller, çiçekler, pötikareler ya da puantiyeler, etnik desenler her zevke göre bir seçenek vardır.

Çok şık klasik kesimli beyaz eteklerden, günlük kombinlere uygun salaş beyaz eteklere kadar yüzlerce çeşit beyaz etek modelleri 2018 yılında mağazalardadır.

Özellikle beyaz kalem etekler, pileli beyaz etekler, dantelli rahat keten beyaz etekler 2018 yılında en çok öne çıkan beyaz etek modelleridir. Ayrıca özellikle tesettür giyim tercih edenler için klasik kesimli veya spor uzun beyaz etekler de çok tercih edilmektedir. Kışlık kombinlerde daha çok pamuklu ve sık dokunmuş kumaşlardan beyaz kısa ve hatta mini etek modelleri mevcuttur.

Beyaz Etek Kombinleri

Yazlık beyaz eteklerin altına klasik renkli ayakkabı giyilirse kombin klasik, spor ayakkabı ya da babet giyilirse kombin spor-şık olur. Hangi tarzda olursa olsun beyaz eteklerin altına mutlaka renkli ayakkabı giyilmesi şıklık adına şarttır. Çünkü beyaz eteğin altına beyaz ayakkabı giyilirse hem eteğin hem de ayakkabının havası silinir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git