Beymen Erkek Mont, Kaban ve Atkı Modelleri ve Fiyatları

Beymen 2013 Kahverengi Deri Mont Modelleri

Artık yaz bitti ve sonbahar ve  kış mevsimini yaşamaya başladık. Kışın bu soğuk günlerinde sizleri Beymen ısıtacak,  Beymen kalitesi ve şıklığı ile trend bir görünüm elde edebilirsiniz.

Hem spor hem de klasik kesimleri ile Beymen Mağazaları da bu soğuk kış günlerinde erkek kış giyiminde hem kaliteyi hem de şıklığı gözler önüne seriyor.

2018 yılında da Beymen;  erkek kaban ve atkı modellerinde kalitenin ve şıklığın öncüsü olarak yeni model ve çizgileriyle kumaşlarının kalitesi ve fiyatlarının uygunluğu ile yine bu yıla da imzasını attı.

Erkekte ağır renkler olarak düşündüğümüz ve her zaman her yerde rahatlıkla giyebileceğiniz  gri, lacivert ve siyah tonlardaki kaban, mont, palto çeşitlerinden birini veya birkaçını seçerek hem uygun fiyata hem de Beymen kalitesi ve çizgileriyle almış olacaksınız. Düz renklerin yanı sıra bu yıl asimetrik desenler de çok moda.

Erkek mont ve kaban modellerinde Beymen Mağazalarında aradığınızı bulabilirsiniz. Seline deri montlar, kaşe vekısa kabanlar, kaşe ve kaşmir uzun paltolar, spor montlar, yakası kürklü mont, palto ve kabanlardan, kapşonlu montlardan birisi muhakkak sizin zevkiniz için üretilmiştir.

2018 kışında erkek ve paltolarda; yakalı modeller ve kuşaklı paltolar çok moda ve vitrinlerde bu yılın erkek giyim modası olarak göreceksiniz. Ne kadar halk arasında erkekler modayı takip etmez düşüncesi yaygın olsa da Beymen şıklığı erkekte çok farklıdır ve Beymen erkeği modayı takip eder.

Alacağınız kabanın model ve kumaşına göre değişiklik gösteren fiyatlar ortalama 300 liradan başlayıp almak istediğiniz kumaş ve modele göre değişmektedir. Paltonuzu tamamlayan ve sizi soğuktan koruyan Beymen atkı modelleri ile de şıklığınızı tamamlayabilirsiniz.  69 liradan başlayan fiyatlarla Beymen Mağazalarında bulabilirsiniz.

Sizler için Beymen erkek kaban, deri mont, palto ve atkı modellerinden birkaç tanesini incelemeniz için sunuyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir