fbpx

Bir Kilo Fazladan Kurtulmanın Yolları

Bir Kilo Fazladan Kurtulmanın Yolları
29 Temmuz 2014 tarihinde eklendi, 91 kez okundu.

Bir kilo fazlası olanlar bu tavsiyeleri dinleyin

 

Daha fazla su için. 2.25 kg, susuz kaldığınız için, vücudunuzun tuttuğu sıvı miktarı olabilir. İdrarınızın rengini kontrol edin: Eğer rengi koyuysa, daha fazla sıvı almanız gerekir.

Her şeyin aşırısından kaçının. Bu, kısa süreliğine sevdiğiniz her şeyden yani şeker, alkol, işlenmiş gıdalar ve hazır yemekler ve benzerlerinden vazgeçmeniz anlamına gelecektir.

Günlük kalori alımını 250 kalori (günde iki bira ya da bir çikolata barına eşit) kadar azaltın, haftada yaklaşık 0, 25 kg veya daha fazla kaybedeceksiniz. Yaşamınıza daha fazla hareket katın, iş yerinde merdivenlerden inip çıkın ve jimnastik salonunda bir saat daha zaman geçirin.

Günlük yapacağınız hafif tempolu yürüyüş size çok fazla şey katacaktır. Çünkü düzenli beslenmeyi spor ile desteklediğiniz zaman diyetten maksimum performans alırsınız.

Birlikte egzersiz yapabileceğim kimse yok diyorsanız eğer Kendi kendinize yapın (Her şeyin ötesinde amaç zaten kendinizi sağlıklı hale getirmek). Daha da iyisi, arkadaşlarınızı sizinle egzersiz yapmaya, hiç de sandığınız kadar pahalı olmayan spor salonlarına yazılmaya ve / veya yerel bir koşu kulübü bulmaya siz teşvik edin. Bunlar sizin için bahane olmasın. Kulaklığınızı takıp kendi başınıza da sevdiğiniz müzikleri dinleyerek spor yapabilirsiniz. En çok tercih edilen spor biçimlerinden biri de budur. Çevrenizde sık sık görürsünüz müzik dinleyerek spor yapanları.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git