Birkenstock Parmak Arası Terlik Modelleri

Birkenstock Parmak Arası Terlik Modelleri
19 Temmuz 2013 tarihinde eklendi, 56 kez okundu.

Dünyanın belki de en eski ayakkabı firmalarından biri Birkenstock. 1774 Yılında Almanya’da Johann Adam Birkenstock tarafından kuruldu. Son dönemlerde özellikle ortopedik ayakkabı üretimi ile dikkati çekiyor. Birkenstock ürünleri araştırdığımız da genelde sandaletleri çok şık ve tercih edilen bir marka. Fiyatları biraz pahalı olduğu halde çok rahatlık veren ürünleri sayesinde satışları yüksektir. Denemeyenlerin bu kadar para bir parmak arası terlik için fazla ya da sandalet için çok diyebilir. Fakat deneyenlerin arada ki rahatlık farkını görünce hak verdiği görülmektedir.

Kullanıcı deneyimleri incelendiğinde zaten en çok konuşulan kısmı rahatlığı ve fiyatları oluyor. 2000’li yılların başında hatta bir söylenti vardı. Almancı diye adlandırılan Almanya’da yaşayan Türk’lerin ayaklarında fazlasıyla görülen markaydı. O yüzden Almancı terliği diye de bilinirdi. Şeffaf modelleri özellikle kızlar tarafından tercih ediliyordu.

Önce Birkenstock parmak arası terlik modellerini bir görelim ardından yazımıza devam edeceğiz.

Birkenstock ortopedik rahatsızlığı olanlara yönelik üretimleri ile sağlıklı ayakkabı üreterek popüler olan bir firmadır. Dünya ortopedik ayakkabı literatüründe ilk sıralarda yer alan Birkenstock ayakkabılarının ünlüler arasında da çok yoğun takipçileri vardır.

Parmak arası terlik modelleri

Dünyanın en rahat ortopedik terliklerine sahip olmak istiyorsanız Birkenstock parmak arası terliklerini tercih etmelisiniz.

Kalitesinden asla şüphe edilemeyecek Birkenstock parmak arası terlikleri doğal malzemeleri özgün tasarımlarıyla birleştirerek ayaklarımızı mutlu edecek ürünlerdir. Birkenstock parmak arası terlikleri birçok Holywood yıldızının da tercihi arasında…

Birkenstock marka olarak Türkiye’de 2011 yılından beri ürünlerini internet üzerinden sergiliyor. Marka olarak Birkenstock Facebook Türkiye Sayfasından ürünlerini alabileceğiniz internet sitelerini şöyle sıralıyor: www.1v1y.com, www.morhipo.com, www.zizigo.com, www.takatuka.com, www.avmmall.com, www.markafoni.com, www.trendyol.com, www.limango.com.tr, www.enmoda.com

Ayağınızı rahat ve mutlu ettirmek istiyorsanız mutlaka bir Birkenstock parmak arası terlik edinmenizi öneriyorum…

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git