Blazer Ceket Modelleri 2019

352c6cefef406580d71904420b23bff2_1312784279

İngiliz klasiği Blazer ceketler 2019 yılında yine vitrinlerde çeşitli renk ve kesimlerde; bayanlar için mini ve biraz daha uzun modelleri olarak yerlerini almıştır.


Önceleri blazer ceketler erkekler tarafından çok kullanılmakta iken, günümüzde blazer ceketlerin bayanların gözdesi olduğu görülmektedir. Spor ayakkabı ve kot pantolonlar ile spor olarak giyebileceğiniz gibi, topuklu ayakkabı ve etek ile de çok şık olabilirsiniz.
Blazer ceketlerin en belirgin özellikleri ise köşeli etek kesimleri ile metal aksamlı düğmeleri ve bazı modellerde de mendil cebi üzerinde işlenmiş armalarıdır.


Blazer ceket; hem bayanların hem de beylerin gardrobunda olması gereken, her zaman giyebilecekleri yerine göre çok şık, yerine göre çok spor kullanılabilecekleri bir cekettir.
Blazer ceketinizi kışın balıkçı yakalı bir kazak ile, altına da uygun tonda bir pantolan ile konbinleyebilirsiniz.
Bir iş toplantısına giderken de gömlek kravat, uygun renkteki bir pantolan ve blazer ceketiniz ile çok şık ve ciddi bir görüntü sergileyebilirsiniz.
Yazın ise; altına keten bir pantolan, içine bir tşort ile blazer ceketinizi kombinleyebilir, hem şık hem de rahat bir kıyafet elde edebilirsiniz.
Blazer ceketinizi tatilde, hafta sonlarında veya akşam dışarıya çıkarken, kot pantolanun üzerine giyebilir ve daha spor ve rahat bir görünüme sahip olabilirsiniz.


Önceleri blazer ceketler erkekler tarafından çok kullanılmakta iken, günümüzde blazer ceketlerin bayanların gözdesi olduğu görülmektedir.

Ceket ve blazer tasarımları bugün en yeni trend. Moda endüstrisindeki değişimlerle birlikte erkekler de kıyafetlerinde deniz değişimi yaşadılar. Blazerler rahatça uyacak şekilde tasarlanmış ve mükemmellik dikilmiştir. Düzenli giyimden şenlikli giyime, aralarından seçim yapabileceğiniz geniş bir ürün yelpazesi sunar. Erkek blazer ceketleri vesilelerle mükemmel bir görünüm için pamuk, kadife, deri ve diğer malzemelerden temin edilebilir. Blazerler pazarda bol olduğu için, seçici olarak, bu makale yoluyla referans olarak verilen erkekler için en iyi blazerlerden bazıları.

Erkekler için Şık Ve Trend Blazer Ceketler

Blazer ceket modelleri
Motosikletçiler veya kışlar için yaygın olarak seçilen bir deri ceket tasarımı , erkekler için basit siyah deri ceketler. Şaşırtıcı dikiş astarlarıyla, kot üzerinde yaygın olarak taşınır. Tasarım çoğunlukla bisikletçiler ve ayrıca kolej gençleri tarafından şık bir görünüm için giyilir.
Lacivert Kadife Blazer Ceket
Resmi etkinlikler için modaya uygun bir şey mi arıyorsunuz? İşte moda lacivert erkek blazer tasarımı kadife yapılan zihninizi yakalamak için tasarım. Siyah yama tasarımları ile yapılmış, hoş bir görünüm verir. Matbaa tasarımı, gündelik ve resmi etkinliklerin çarpıcı görünmesi için gençler arasında oldukça popülerdir.

Siyah Blazer Ceket Modeli

Siyah Blazer ceket
Siyah her zaman erkeklerin moda blazerlerinin favorisidir. Basit bir koton blazer erkek, hem gündelik hem de resmi görünüm için çalıştığı için yaygın olarak seçildi. İpekten yapılmış, siyah pantolon üzerinde çarpıcı bir görünüm verir. Ne kadar basitse, o kadar karmaşıksınız.

Düğün için Beyaz Blazer Ceket

Düğün için Beyaz Blazer Ceket
Beyaz, özellikle Hindistan’da evlilikler için oldukça modadır. Erkekler için beyaz ipek blazerler, beyaz pantolonlardaki düğünlere doyurucu bir görünüm için tasarımcının iç kısımlarına verilir. Basit blazer, izleyiciye uygun bir yakalama için açık kahverengi, kenarlı yelek tasarımına sahiptir. Aynı zamanda yüksek kurumsal etkinlikler için ideal bir aşınmadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir