Calvin Klein Euphoria EDP Kadın Parfümü Kullanıcı Yorumları

Calvin Klein Euphoria EDP Kadın Parfümü Kullanıcı Yorumları
3 Haziran 2014 tarihinde eklendi, 44 kez okundu.

Ölüm ve Yaşam

Güzel bir koku… İnsanı nereden geldiğini anlayamadan kendi büyüsünün içerisine hapseder. Anılarını, bilinçaltındaki o yasak çizgiyi deşer. Hem de söz dinlemeden. Güzel kokuların tutsağıdır insan. Arar, bulur ve sahip olmak ister. Calvin Klein Euphoria EDP Kadın Parfümü yorumlarını okurken aklımdan tam olarak geçen bunlardı.

Güzel kokuların beni etkisi altına almasına izin verenlerdenim karşı gelenlerden değil. Sabah sıcacık kahvenin davetkar kokusunu severim. Beyaz lilyumun ölüm tanrıçası anımsatan kokusuna taparım. Davetkar olduğu kadar tehdit de içerir çünkü. Ben de böyle bir koku arıyordum uzun zamandır. İnternet üzerinde yeni alacağım parfümle ilgili araştırmalara girdim ve Calvin Klein Euphoria EDP Kadın Parfümü yorumlarını görünce kitlenip kaldım. Benim gibi oryantal kokuları seven herkesi etkileyecek bir içeriği var.  Nar, hurma, bergamut, sandal ağacı, manolya, hanımeli, siyah orkide, nilüfer çiçeği, sıvı kehribar, kremsi akor ve maun ağacı kulağa tam bir zıtlıklar bileşimi gibi geliyor öyle değil mi? Bu oryantal birleşimin benim hangi anılarımı kazıyacağını düşünerek hemen bir testerını edindim. Yanılmamıştım ilk isyanların, ilk kafa tutuşların o saf ve masum anlarını anımsattı bana. İlk başta oldukça sert ve meyvemsi olan kokusu gençliğe ilk adım atılan anlardaki tazeliği anımsatırken git gide hafifleyip en son sandal ağacının ağırbaşlı olgunluğunda karar kılıyordu. Calvin Klein Euphoria EDP Kadın Parfümü yorumlarında gezinirken rastladığım “Kendisi için süslenen, parfüm kullanan kadınlar için.” cümlesini işte o an anladım. Özgürlüğün hem inatçı hem olgun tarafını yaşatan bir kokuydu. Parfümü üzerime giyip dışarı çıktığımda seçmem gerekenin o olduğunu anlamıştım. Arkadaşlarım, selamlaştıklarım, duraktaki kadın, erkek arkadaşım gün boyunca parfümüme iltifat edip adını sordular. Kalabalıkta yanımdan geçen bir çok kişinin dikkatini çektiğini gözlemledim. Parfüm sizi kesinlikle parlatıyor.

Calvin Klein Euphoria EDP Kadın Parfümü yorumlarında parfümü kullanan, deneyen insanların olumlu ve olumsuz yorumları beni hayatımın parfümüne götürdü. Havaların yavaş yavaş ısındığı bu günlerde yaz akşamlarına yakışacağına adım gibi eminim. Siz de hangi parfümü seçeceğiniz konusunda kararsızlık yaşıyorsanız benim gibi kullanıcı yorumlarına bir göz atmayı deneyebilirsiniz.

Altta bu ürünlere ulaşabileceğiniz site ve fiyatların resimi yer almaktadır.

Calvin Klein Parfum Fiyatları

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git