Cat Botlar Nasıl Kombinlenir?

Cat Bot Modelleri 3

Cat Botlar Nasıl Kombinlenir?

Kışın vazgeçilmez parçası olan botların pek çok farklı türü bulunmakla birlikte en sık kullanılan ve en çok tercih edilen modeli cat bot türleridir. Hem şıklığıyla hem de rahatlığıyla kış aylarının en çok tercih edilen ayakkabı türlerinden olan cat botlar, son zamanlarda yeniden üretilen farklı renkleri ile de tercih edilebilmektedir.

Cat Bot Jean Kombinleri

İster pantolon, ister etek, ister şort olsun, jean kumaş türünden yapılan her türlü giyim her mevsimin en çok tercih edilen parçalarındandır. Cat botlarla beraber kullanılan jean şort veya eteklerde kalın bir çorap kullanılarak spor ve şık bir görüntü oluşturulabilmekte, skinny jean pantolon ise paçaları cat botun içerisine sokulduğu takdirde hafızalara kazınacak şık bir görüntü meydana getirebilmektedir. Bu kombinin üzerine giyilebilecek spor bir mont veya deri ceket ise şıklığı oldukça iddialı ve başarılı bir şekilde tamamlayarak gözler önüne serecektir.

Cat Bot Tayt Kombinleri

Kış aylarında olunması sebebiyle oldukça kalın kumaşlardan veya yünden üretilen taytlar, cat botlarla birlikte dikkat çekici, spor ve şık bir görüntü oluşturmaktadır. Üstüne giyilebilecek bol ve uzun bir kazak ile tamamlanabilecek bu kombin, günün her saatinde şık olabilecek bir kombin olarak gardıroplarda bulunabilmektedir.

Cat Bot Etek Kombinleri

Spor şık olmak isteyen bayanların en sık tercih ettiği giyim parçalarından biri olan etekler, özellikle spor modellerde cat botun üzerine oldukça fazla tercih edilmektedir. Eteğin üzerine giyilebilecek renkli bir sweatshirt ve renkli bir çorap ile kombinlenebilecek bu stil, spor, şık ve eğlenceli bir kombin olarak tercih edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir