fbpx

Çeyizlik Dantel Pike Takımı Çeşitleri

Çeyizlik Dantel Pike Takımı Çeşitleri
24 Haziran 2013 tarihinde eklendi, 53 kez okundu.

Danteller genç kızların en güzel çeyizleri içindedir. Yastık dantelleri, karyola dantelleri, çarşaf dantelleri, havlu dantelleri, sehpa örtüleri, masa örtüleri ve yatak örtüleri yani pikeler. Çeyizler için hazırlanan pike takımları birbirinden güzel ve göz alıcı saten kumaşlar üzerine örülüp nakış makineleriyle harika motifler, desenler eşliğinde işlenir. Renkli veya düz renkten örülmüş pike dantelleri tercih ettiğiniz renkte saten kumaş üzerine kombinlenerek harika yatak örtüleri pikeler yapılır.

 

Dantel örmeyi seven bayanlar için bugünkü yazımızda pike takımı dantellerini ve örneklerini paylaşıyoruz. Dilerseniz görsellerimizdeki dantel örneklerinden siz de kızınıza veya kendinize pike takımı örebilirsiniz. Birbirinden güzel pike takımı dantellerini sizler için paylaştık. Karyola pikesi  ve iki yastıktan oluşan dilediğiniz renk kumaş üzerine geçireceğiniz danteller ile çeyizinizi tamamlayabilirsiniz. Pike takımınızı dilerseniz çocuğunuzun sünnet düğününde sünnet yatağını süsleyebilir, dilerseniz misafirlerinize kullanabilirsiniz.

Pike takımları dantellerinin hem geniş hem de çok gösterişli olmasının yanı sıra uygulanan rengarenk saten kumaşlar ile de dikkati çekmektedir. Sizler için paylaştığımız en son pike takımı dantel örneklerinden hazırlayacağınız pike takımlarını sevdiklerinize, çocuklarınızın çeyizine koyabilirsiniz. El emeği göz nuru birbirinden güzel dantelleri kanaviçe işlenmiş bir pikeye, dilerseniz makine nakışı ile işlenmiş bir pikeye de geçirebilirsiniz. Çocuklarınız da sizlerin el emeğinizin en güzel örneği olan pike takımlarını ömür boyu mutlu ve güzel günlerinde kullanarak her zaman sizi anarlar.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git