Country Tarzı Yatak Odası Takımları, Kombinleri ve Fiyatları

Country Tarzı Yatak Odası Takımları, Kombinleri ve Fiyatları
11 Temmuz 2013 tarihinde eklendi, 132 kez okundu.

Sizleri hayal dünyasına alıp götürecek, Fransız  tarzı Country yatak odası takımları 2018 yılında yeni evlenecek gençler ve evlerini yenileyen çiftler arasında en çok tercih edilen modeller arasında yer alıyor.Birbirinden güzel ve şık, tasarım harikası, ağaç rengi, krem ve beyaz olarak üretilen Country yatak odası takımlarına ait görsellerimizi sizlerle paylaşmak istiyorum.

Yatak odası takımına ihtiyacınız var ise, yatak odası takımınızı değiştirmek modayı takip etmek istiyorsanız, hayal dünyanızı biraz daha genişletelim istedim. Fiyat aralığı oldukça geniş olan Country tarzı yatak odası takımları, Masko Mobilya, Modaş Mobilya, Veymo Mobilya, Sherwood Mobilya, Modoko, İkea, Ankara Siteler Mobilyada aradığınız bu şık yatak odası takımlarını bulabilir ve ortalama 7.700 liradan başlayan fiyatlarla yılın trendini oluşturan bu şık mobilyaları alabilirsiniz.

Country tarzı yatak odanızı Country tarzı duvar kağıtları ile kapladıktan sonra, eskitilmiş ve antika görünümlü bu şık yatak odası karyolanızın üzerine Country tarzı yatağınızın üzerine güller serpiştirilmiş görüntüsü veren yatak örtüsü ile harika bir kombin yaratabilirsiniz.

Alternatif olarak isterseniz, yatak odanızın bir duvarını yılın modası olan tuğla görünümlü duvar kağıdı ile kaplayarak değişik bir esinti yaratarak Country yatak odası takımınızla 18. Yüzyıl esintisi verebilirsiniz.

Soft renklerden oluşan bu muhteşem Country tarzı yatak odanızın yerine sereceğiniz Country sitili halı ile yatak odanıza hayran kalacaksınız.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git