Damat Fincanı Modelleri

damat fincan seti

Gelin adayları için özellikle isteme günü hazırlıkları son derece önemlidir.  Böyle bir günde de damat fincanı seti seçimi yapmak en zevkli işlemlerden biridir. Tuzlu damat kahve fincanı kültürümüzde de önemli bir yere sahiptir. Osmanlı zamanı fincan modelleri de hala günümüzde ilgi görmektedir.

Yazımızın devamında tekli damat fincanı ve nişan tepsisi olarak sunulan damat fincan seti ürünlerini sizler için derledim. Derlemede ucuz fiyatlı damat fincanı olmasına rağmen çok ilgi gören ürünleri listeliyorum. Ayrıca bu ürünleri kapıda ödeme ile güvenle alabileceğiniz bir siteyi de sizlere sunuyorum. Sitemiz damatfincanim.com ve ücretsiz kargo ile hizmet veriyorlar.

Damat Fincan Seti Modelleri

Damat fincan seti ürünleri oldukça fazla tercih edilen son model ürünlerdir.

İsme Özel Nişan Seti

İsme özel damat fincanı setinde aynalı ve kalpli nişan tepsisi de olup, tam takım halinde sadece 179.00TL ile satıştadır.

İsme özel nişan seti

İncili Damat Fincanı Kahve Seti

İnci süslemeli aynalı nişan tepsisi ile sunulan bu modelde ise kristal kadeh ve damat fincanı set olarak gönderiliyor.

Damat kahve tepsisi

Daha fazlası için; damatfincanim.com adresini ziyaret ediniz.

Tekli Damat Fincanı Modelleri

Nişan setleri içinde en önemli parça damat fincanı olmaktadır. Tekli damat fincanı modelleri ile beğeni toplayabilirsiniz. Ürünlerin hepsinde kapıda ödeme yaparak alışveriş yapabilirsiniz. Ayrıca ücretsiz kargo ile yollanıyor.

Tekli damat fincanı sadece 54.00TL ile kapıda ödeme yöntemiyle kapınıza geliyor. Trendyol ve hepsi burada gibi alışveriş mağazalarında ürünlerimizi bulamazsınız. Özel tasarım kendi üretimimiz ürünlerdir.

 

Burada gördüğünüz ürünler dışında daha fazla seçenek için ana siteyi ziyaret edebilrisiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir