2018 En Beğenilen Mont Modelleri

2018 En Beğenilen Mont Modelleri
23 Şubat 2018 tarihinde eklendi, 55 kez okundu.

2018 yılı Kış Modası En Beğenilen Mont Modelleri

Nike, bu kış sezonunda da birbirinden farklı ürün ve modeller ile karşımızda. Kış sezonun vazgeçilmezlerinden olan mont, parka ve yelekler yeni tasarımlar, yeni özellikler ile vitrinde yerlerini aldı.

Nike Tech Fleece ve Aeroloft Mont Modelleri

Bu sezon en çok tercih edilen ve en beğenilen bayan ürünlerden biri “Nike Tech Aeroloft Parka” olacak gibi durmaktadır. Nike tarafından üretilen bu ürün, 800 kaz tüyü yalıtımıyla güçlendirilmiş, nefes alabilme ve sıcaklığı koruma özelliğine sahip. Asimetrik kesim ve dik yakalı kullanımıyla soğuktan korur ve şıklığı yakalamanızı sağlar.

“Nike Tech Fleece Aeroloft Wındrunner” ise aynı modelin erkek kullanıcılar için üretilmiş şeklidir. 800 kaz tüyü ile güçlendirilmiş ve yalıtım özelliğine sahip bu yelek çift taraflı kullanım amacıyla üretilmiştir.

2018 kış sezonunda Nike Tech Fleece ve Aeroloft serisi bir araya geldi. Nike Sportswear’ın bugüne kadarki en yenilikçi kış giysi koleksiyonunu oluşturdu. Bu nedenle bu kış Nike montlar fazlasıyla konuşulacağa benziyor.

Nike F.C serisi Beğenilen Mont Modelleri

Nike F.C serisi de bu sezon mont modellerinde yerini aldı. Siyah ve gri renkleriyle sunulan bu seride daha çok sweatshirt modeli kullanılmış. Nike F.C için Jerome, Zlatan, Sılva, Osvaldo gibi önemli isimler serinin mankenliğini yapmış ve isime özel montlar üretilmiştir.

Bu sezon ürünlerinde yeniliklere giden Nike yeni tarzıyla da başarıyı yakalayacak gibi görünüyor. Geçen sezonlarda tercih ettiği şişme montların yerini bu yıl parkalar almış. Ürünlerde kullandığı birden fazla renk detayından vazgeçip bu sezonda tek renk ile var olmayı tercih etmiş. Marka güvenini sarsmadan yoluna devam eden firma, müşterilerinin fikirleriyle ürün yelpazesini ve ağını geniş tutarak büyümeye devam ediyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git