En Şık Babet Kombinleri

En Şık Babet Kombinleri
12 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 41 kez okundu.

En Şık Babet Kombinleri derlemesi yaptığımız yazıda, galeri olarak eklediğim kombinlere gözatabilirsiniz. Yorumlarınızı eksik etmeyin.
Babet ayakkabılar, günlük hayatta sık tercih edilmektedir. Rahatlıkları, uygun fiyatları ve şık durmaları nedeniyle bayanlar tarafından her ortamda kullanılır. Babet ayakkabıları kullanırken dikkatli olmalısınız. En şık babet modeli bile doğru kullanılmadığında istediğiniz havayı veremez.

Bunun için öncelikle babet ayakkabının nasıl bir hava yaratmak istediğine karar vermelisiniz. Spor, klasik ve şık kombinlerde kullanılabilen babet modelleri doğru parçalarla kullanılmalıdır.

Babet Modelleri: Nasıl Giyilmez?

Babet kullanırken iyi düşünmelisiniz. Kombine uygun bir babet için doğru bir babet modeli kullanmalısınız. Şık elbiseler ile taşlı babet modelleri, boru paça pantolonlarla daha sade modelleri kullanabilirsiniz. Spor bir stiliniz varsa çok süslü modelleri kullanmayın. Bol paça pantolonlar, midi etekler ile babet kullanmaktan kaçının. Ayak bilekleriniz kalınsa babet ayakkabılar şık durmayacaktır. Ayak parmaklarınızın şeklinden şikâyetçiyseniz babet kullanmak sizi rahatsız edebilir. Burnu açık babetlerde parmaklarınızın rahat olup olmadığını kontrol edin.

Babet Modellerini Kombin Etmek İçin Öneriler

Babet ayakkabılar dar kotlar ve boru paça pantolonlarla şık durmaktadır. Bohem bir hava yaratmak istiyorsanız etnik desenlerde uzun etekler ile tek renk babet ayakkabılar şık durmaktadır. Uzun boylu bayanlar özel davetlerde abiyelerin altına da taşlı babet ayakkabıları kullanabilirler.

Göbekten bağlamalı gömlekler, kot bluzlar ile yapılan babet kombinleri de oldukça şık görünmektedir. Delikli plastik veya dantel babet modelleri sahil yürüyüşleri, havuz başı partileri için uygun parçalardır.

2018 Babet Fiyatları

Babet fiyatları malzeme ve markaya göre değişmektedir. 20 lira gibi bir miktar ile başlayıp deri modellerinde 150 liraya kadar çıkmaktadır.

Bambi babet modellerinde fiyat 39-79 TL arasında güzel modeller bulabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git