2018 En Şık Eşofman Modelleri

2018 En Şık Eşofman Modelleri
6 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 46 kez okundu.

2018 Yaz Modası En Şık Eşofman Modelleri
Rahatlığa önem verenlerin ve özellikle de spor yapanların değişmez tercihi olan eşofmanlar yaz, kış giyilebilir olma özelliğine sahiptirler. Her marka, renk ve bedende alternatifi olan eşofmanlar özellikle günlük hayatın ve sokak modasının vazgeçilmezidir.

Erkek, bayan, çocuk, genç herkese ve her bütçeye hitap eden seçeneklerde eşofman bulmak mümkündür. Yaz sezonu için genelde ince ve diz altı boylarda eşofmanlar tercih edilmekle beraber, kışın kalın, uzun ve bol modeller alınmaktadır. Her kıyafette olduğu gibi eşofmanlarda da kişinin bedenine, boyuna ve vücut yapısına uygun olan modeli seçmesi şık ve cool bir görüntü oluşturacaktır.

Yaza Uygun Şık Eşofman Modelleri

Eşofman giyilmesinin en önemli sebebinin rahat ve hareket kabiliyetini kısıtlamaması olduğu düşünüldüğünde vücut yapısına uygun eşofmanın seçilmesi gerekliliği daha açık anlaşılabilmektedir. Bol eşofman modellerinin alt bedendeki kusurları daha kolay örtebileceği varsayımından yola çıkarak kilolu bayanların bol modelleri tercih ettiği gözlenmektedir.

Ancak bol kesim her kıyafet olduğu gibi eşofman da vücudu biraz daha kalın göstermektedir.

Özellikle de kalın ve yünlü eşofmanlar uzuvları bir, iki beden daha kalın gösterir.

Ayrıca boyu kısa olanların düşük bel eşofmanlardan kaçınması önemlidir. Zira düşük bel ve kalın kumaşlı eşofmanlar alt bedeni daha da kısaltır ve kilolu gösterir. Bu sebeple eşofman seçiminde boy ve kilo oranını göz önünde bulundurmak önem arz etmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git