Galia Lahav Tesettür Gelinlik Modelleri

Galia Lahav Tesettür Gelinlik Modelleri
19 Haziran 2014 tarihinde eklendi, 70 kez okundu.

Bir genç kızın tüm ömrü boyunca beklediği ender anlardan biridir düğün günüdür. Senelerce o an düşünülür, gelinlik modeli ve şekli her ayrıntı senelerce bir bayanın aklında canlanır.

O an o kadar önemlidir ki her şeyin mükemmel olması gerekir çünkü o anın bir daha tekrarı olmayacaktır. Seneler sonra bile o gelinlik ve o anla ölümsüzleşen fotoğraflar kalacaktır. En güzel anın en güzel gelinliği olması istenilir. Gelinlik seçimi aylar önce başlar her yerden araştırılır modeller birleştirilmek istenir bir sürü kararsızlık meydana gelir.

Galia Lahav Gelinlik Modelleri o kadar model çeşitliliğine sahip ki bu streslerin hepsi burada son bulabilir.

Bir markanın bir müşteriye sundukları kadar bir müşterinin de bir markadan ne beklediği çok önemlidir.

Galia Lahav Gelinlik Modelleri

Galia Lahav Gelinlik Modelleri sade ama şık olmak isteyen gelinler için çok fazla imkan sunmakta. Bir gelinin gelinliğin beyaz rengi gibi saf olması gerektiğini düşünen bir marka ve buna göre ürünler tasarlamayı hedefliyor. Modeller genel olarak çok kabarık ve gösterişli olmayan ve deniz kenarında ki düğünlere uygun. Çoğu gelin gelinliklerinin bazı ortamlara uygun olmadığından dolayı şikayet eder işte bu aşamada bu gelinlikleri taşımak çok rahat oluyor.

Duvaklara gelince uzun ve dantel işlemeli olanlarda var klasik olanlarda var. Etekler dar ve uzun geliyor bu şekilde kuyruk model denilen türlerden bulmanız mümkün. Bu da gelinlikleri sade yaparken ayrıca bir hareketlilik katmasını sağlıyor. Ayrıca tüllü model sevenler için kat kat gelen tüllü modelleri de tasarlamışlar bu da genelde genç gelinlerimizin tercih ettiği bir gelinlik modeli ve çok hareketli ve dinamik bir yapıya sahip gelin adayları için ideal.

Kibar Tesettür Gelinlik Modeli

Galia Lahav hem kibar olmak isteyen hem de ayrıntılarda dikkat çekmek isteyen bayanlar için ideal. Gelin adaylarının bu markanın özel tasarımları ile karşılaştıktan sonra sunulan sayısız model içerisinden kendine ve hayallerine uygun bir gelinlik bulması mümkün olacaktır. Sonuç olarak, bir bayanın en güzel günü düğün günüdür.Senelerce bu anı bekler ve gelinliğin ona uygun olmasını ister.

Doğru markadan hayallerinize uygun gelinliği alırsanız seneler sonra fotoğraflarınıza baktığınızda üzülmek yerine hep o andan dolayı mutlu olursunuz. İçinize sinen bir gelinlik alın çünkü o anın bir daha dönüşü olmayacak. Karakteriniz ve hayalleriniz bu yöndeyse bu marka size göre hemen keşfedin ve en mutlu gününüzde sizi yansıtan bir gelinlikle herkesin önünde mutluluğunuzu paylaşın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git