Gratis Mor Şampuan Kullananlar

gratis mor şampuan kullananlar incelemesi

GRATİS MOR ŞAMPUAN

Son dönemin en çok araştırılan ve populer olan şampuanlarından biride Silver şampuan ve Gratis mor şampuan. Genel olarak Mor şampuan olarak bilinmektedir. Özellikle sarı saç rengini kullanan ve açık renk saçta ki kadınların tercihi olan mor şampuanın genel olarak kullanım şekli ve bakım amacı tam olarak bilinmemektedir. Öncelikle ürün içeriği ve kullanımı hakkında fikir sahibi olmakta fayda vardır.

Boyalı saçlar belli bir süreden sonra, yıkandıkça alt tabanda kalan doğal saç rengi açığa çıkmaya başlar ve boyanın ilk hali kendini devam ettiremez. Özellikle sarı saç renginde boya aktıkça farklı renklerde sarı tonları ortaya çıkar. Hatta kızıla veya bakıra kaçan tonları dahi görmeniz mümkün olabilir. Bu da sarı saç renginin doğal görünümünü yitirmesine neden olarak, kötü bir görüntü verir.

Tam da bu noktada mor şampuan devreye girer ve saçlarınızı sarı tonları ve gümüş rengine yakın olan tonlara boyandıktan sonra rengin akışını engeller ve ilk boyanan tonu koruma görevini üstlenir.

Renklerin uyumu hakkında bilgileri ilkokul döneminden itibaren öğreniriz. Renklere tutkusu olanlar özellikle bilirler ki sarı rengin karşısında ki renk mordur. Sarı saç rengi kullananlar Silver şampuan kullandıklarında içerisinde bulunan mor renkteki pigmentler kısmen emilir ve morun tonları gibi tonlar daha soluk olan renkleri etkisiz hale getirirler.

Saç renkleri ve uyumu hakkında araştırma yaparak bu konuda ki anlatımı daha net algılamış olabilirsiniz. Silver şampuan isminden de anlaşılacağı üzere gümüş saç rengi tonlarını kullananlarında tercihidir. Çünkü Mor şampuan ile gümüş tonları daha korunaklı ve ilk boyanan hali ile normal süreçten daha uzun dayanabilmektedir.


Silver Şampuan Kullanımı Hakkında Bilgiler

Saç rengi platin tonlarda olanlar ve açık sarı tonları kullananların öncelikli şampuan tercihi Silver şampuan olmalıdır. Sarı saçlarınız var ama koyu tonlarını kullanıyorsunuz diyelim. Beyazlarınız ve gri saçlarınız da var üstelik. Bu durumlarda da Silver şampuanı kullanabilirsiniz. Bu sayede istemediğiniz renk karmaşasından kurtulabilirsiniz.

Sarı saç rengini beğenen ve hatta tutkunu olan kadınların kabusu, bakır tonlar ve oluşan tam açılamayan turuncu tonlardır. Böyle durumlarda küllü sarı ve sarı saçlarda kullanımı kesinlikle tavsiye edilmektedir.

Saçları gri ya da beyaz saç rengine yakın olanlarda daha parlak saç görünümüne sahip olabilmek için mor şampuanı kullanabilirler.

Velhasıl Sarı, gri, küllü sarı tonları ve beyaz saç rengini tercih edenlerin kullanımına uygun bir şampuandır. Artı olarak besleyici ve canlılık verebilme özelliğine de sahiptir.

#En olumlu etkilerinden birisi de sarı saçlar ve tonlarında oluşabilen çiğ görüntüyü engellemesidir. Aksine bu şampuan ile daha canlı saç tonlarına kavuşabilir ve saçınızı boyattığınız ilk günkü canlılığı uzun süre devam ettirebilirsiniz.

Üstelik krem kullanmış gibi saçları yumuşatır ve sarı saç rengi boyama aşamasında ki zararları kısmen onararak bakım yapar. Kokusu konusunda çok mera edilen ve alıp kullanmaktan çekinenlere uyarı şudur ki, kesinlikle kötü bir koku etkisi yoktur. Aksine oldukça ferah ve güzel bir kokusu vardır. Marketlerden satın alacağınız bir çok marka şampuandan daha iyi koktuğunu da söyleyebiliriz.

Çok mera edilen konulardan biri de kullanım sıklığı ve şeklidir. Gratis Mor şampuanı günlük hayatınızda kullandığınız şampuanların sıklığında kullanabilirsiniz.

Hatta düzenli kullanım sayesinde etkisini çok daha çabuk elde edersiniz. Yaklaşık olarak 3 hafta içerisinde etkisini göstermeye başlayacaktır. Şampuanı kullanmaya başladığınızda akan mor su ile paniklemenize gerek yoktur. Çünkü saçlarınız o renkte kalmayacaktır.

Silver şampuanı nitelikleri yüksek olan kuaförlerden temin edebilirsiniz. Ayrıca kozmetik ürünü satmakta olan zincir şubelerinden satın alabildiğiniz gibi internet üzerinden sipariş ederekte temin edebilirsiniz.

Provoke Mor Şampuan Kullananlar

Provoke Silver Color Care Şampuan, saçları solmaya ve mat renklere karşı koruyan bir şampuandır. Formül, parlaklığı sağlamak için yansıyan ışığı yoğunlaştırmak için optik bir parlatıcı içerirken, ayçiçeği çekirdeği ekstresi ve UV emici, çevre kirliliğine, foto bozulmasına ve renk solmasına karşı korumaya yardımcı olur. Saçlar yumuşak, canlı ve parlak görünecek ve hissedecektir. Renk birikmesini önlemek için, Brightening Shampoo ile yıkayınız.

Kullanıcı Yorumları :

Gri / beyaz saçlar için mükemmel
Beyaz saçlarım var ve mavi veya mor tonu vermeden sarımsı izlerden kurtulan bir şampuan bulmakta güçlük çekiyorum.
Bu şampuan tasarıya uyar. Saçlarımı parlak, kontrol edilebilir ve gümüş rengi beyaz bırakıyor. Hoş bir hoş kokuya sahiptir ve makul fiyatlı.
Daha pahalı markalardan daha iyi,? … Çoğunu denedim!

Gıcırtılı Temiz Saçlar (pirinç tonları olmadan)
Vurguladım, oldukça güzel saçlar.

Geçen yılın sonunda birkaç ay boyunca kırmızımsı kahverengiden açık kahverengiye döndüm. Renklendiricim harika bir iş çıkardı ancak randevularıma yaklaştıkça saçlarım çok renkli görünüyor. Koyu kökler, pirinç rengi vurgular ve uçlara pembemsi bir renk tonu. Benim favori görünüşüm değil.

Hem bu şampuanı hem de saç kremini kullandım, renkleri etkisiz hale getirdiler, cilalılığı susturdu ve saçlarımı gıcırtılı bıraktım. Oldukça kurur fakat çok sert değildir, kafa derim normal, kuru veya tahriş olmuyor gibi hisseder.

Aus için oldukça yeni olduğunu düşünüyorum, İngiltere’de yıllarca kullandım ve hiç problem yaşamadım.
Kokusu oldukça güçlü ama (benim için), nahoş değil.
Oldukça kuruduğu için 5 yerine 4 verilmiştir.

Herhangi bir ipucu?:
Saçlarımı her yıkarken, belki daha zengin bir şampuan ve derin saç kremi ile değiştirdiğimde kullanmazdım.
İçin ideal…:
Gri, Gümüş, Sarışın, Öne Çıkanlar

Youtuber Burcu Çakmak’ın kanalından Mor Şampuan Deneyimi

En İyi Mor Şampuanlar

En iyi mor şampuanları güncellemeye devam edeceğiz. Bunlar yurt dışında satılan ürünler olduğu için amazon üzerinden satın alabilirsiniz.

Marc Daniels Lush Luminous Blonde

Bu şampuan sadece sülfatsız değil, sarı ve gümüş saçlarda daha kolay, aynı zamanda Paraben içermeyen ve Vegan dostu. Saçları daha güçlü hale getiren ve kuru ya da kırılgan saçları tekrar sağlıklı bir duruma geri getiren pro-vitamin B5 içerir. Bu ürün aynı zamanda belirgin bir parlaklık ve parlaklık ile saç bırakır. Derin nemlendirme sağladığı için, bu şampuan saçları daha uzun süre daha iyi görünmesini sağlar. Kimyasal renklendirmeden sonra kafa derisi durumunu iyileştirmeye yardımcı olan ve zarar görmüş saçlar için doğal antioksidanlar sağlayan mor bir saç kremi ile eşleştirilmiştir. Genel olarak, bu şampuan ve saç kremi, saçları olabildiğince keskin görecek şekilde tasarlanmıştır.

Winsome & Wisdom Blonde Moment

Bu şampuan sarı saçlı pirinç rengi sarıları nötrleştirmek ve gri saçlı gümüş rengi tonlamak için tasarlanmıştır. Paraben içermeyen ve zulüm içermeyen imal edilmiştir ve saçları güneşin zararlı ışınlarından korumasına yardımcı olmak için bir UV koruyucuya sahiptir. Bu ürün, renkli ve kimyasal olarak işlem görmüş saçlar için güvenlidir ve saçları dengelemeye yarayan doğal özlerle formüle edilmiştir. Ve en kaliteli malzemelerle yapıldığı için lüks bir temizlik sağlayacak ve gerçekten duyuları canlandıracak. Sağlıklı saçları destekleyen ve sarı ve gri saçların en iyi şekilde görünmesini sağlayan bir şampuandır.

1 Yorum

  1. Geri bildirim: Loreal Silver Şampuan Yorumları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir