Gratis Mor Şampuan Kullananlar

Gratis Mor Şampuan Kullananlar
3 Kasım 2017 tarihinde eklendi, 86 kez okundu.

GRATİS MOR ŞAMPUAN

Son dönemin en çok araştırılan ve populer olan şampuanlarından biride Silver şampuan ve Gratis mor şampuan. Genel olarak Mor şampuan olarak bilinmektedir. Özellikle sarı saç rengini kullanan ve açık renk saçta ki kadınların tercihi olan mor şampuanın genel olarak kullanım şekli ve bakım amacı tam olarak bilinmemektedir. Öncelikle ürün içeriği ve kullanımı hakkında fikir sahibi olmakta fayda vardır.

Boyalı saçlar belli bir süreden sonra, yıkandıkça alt tabanda kalan doğal saç rengi açığa çıkmaya başlar ve boyanın ilk hali kendini devam ettiremez. Özellikle sarı saç renginde boya aktıkça farklı renklerde sarı tonları ortaya çıkar. Hatta kızıla veya bakıra kaçan tonları dahi görmeniz mümkün olabilir. Bu da sarı saç renginin doğal görünümünü yitirmesine neden olarak, kötü bir görüntü verir.

Tam da bu noktada mor şampuan devreye girer ve saçlarınızı sarı tonları ve gümüş rengine yakın olan tonlara boyandıktan sonra rengin akışını engeller ve ilk boyanan tonu koruma görevini üstlenir.

Renklerin uyumu hakkında bilgileri ilkokul döneminden itibaren öğreniriz. Renklere tutkusu olanlar özellikle bilirler ki sarı rengin karşısında ki renk mordur. Sarı saç rengi kullananlar Silver şampuan kullandıklarında içerisinde bulunan mor renkteki pigmentler kısmen emilir ve morun tonları gibi tonlar daha soluk olan renkleri etkisiz hale getirirler.

Saç renkleri ve uyumu hakkında araştırma yaparak bu konuda ki anlatımı daha net algılamış olabilirsiniz. Silver şampuan isminden de anlaşılacağı üzere gümüş saç rengi tonlarını kullananlarında tercihidir. Çünkü Mor şampuan ile gümüş tonları daha korunaklı ve ilk boyanan hali ile normal süreçten daha uzun dayanabilmektedir.


Silver Şampuan Kullanımı Hakkında Bilgiler

Saç rengi platin tonlarda olanlar ve açık sarı tonları kullananların öncelikli şampuan tercihi Silver şampuan olmalıdır. Sarı saçlarınız var ama koyu tonlarını kullanıyorsunuz diyelim. Beyazlarınız ve gri saçlarınız da var üstelik. Bu durumlarda da Silver şampuanı kullanabilirsiniz. Bu sayede istemediğiniz renk karmaşasından kurtulabilirsiniz.

Sarı saç rengini beğenen ve hatta tutkunu olan kadınların kabusu, bakır tonlar ve oluşan tam açılamayan turuncu tonlardır. Böyle durumlarda küllü sarı ve sarı saçlarda kullanımı kesinlikle tavsiye edilmektedir.

Saçları gri ya da beyaz saç rengine yakın olanlarda daha parlak saç görünümüne sahip olabilmek için mor şampuanı kullanabilirler.

Velhasıl Sarı, gri, küllü sarı tonları ve beyaz saç rengini tercih edenlerin kullanımına uygun bir şampuandır. Artı olarak besleyici ve canlılık verebilme özelliğine de sahiptir.

#En olumlu etkilerinden birisi de sarı saçlar ve tonlarında oluşabilen çiğ görüntüyü engellemesidir. Aksine bu şampuan ile daha canlı saç tonlarına kavuşabilir ve saçınızı boyattığınız ilk günkü canlılığı uzun süre devam ettirebilirsiniz.

Üstelik krem kullanmış gibi saçları yumuşatır ve sarı saç rengi boyama aşamasında ki zararları kısmen onararak bakım yapar. Kokusu konusunda çok mera edilen ve alıp kullanmaktan çekinenlere uyarı şudur ki, kesinlikle kötü bir koku etkisi yoktur. Aksine oldukça ferah ve güzel bir kokusu vardır. Marketlerden satın alacağınız bir çok marka şampuandan daha iyi koktuğunu da söyleyebiliriz.

Çok mera edilen konulardan biri de kullanım sıklığı ve şeklidir. Gratis Mor şampuanı günlük hayatınızda kullandığınız şampuanların sıklığında kullanabilirsiniz.

Hatta düzenli kullanım sayesinde etkisini çok daha çabuk elde edersiniz. Yaklaşık olarak 3 hafta içerisinde etkisini göstermeye başlayacaktır. Şampuanı kullanmaya başladığınızda akan mor su ile paniklemenize gerek yoktur. Çünkü saçlarınız o renkte kalmayacaktır.

Silver şampuanı nitelikleri yüksek olan kuaförlerden temin edebilirsiniz. Ayrıca kozmetik ürünü satmakta olan zincir şubelerinden satın alabildiğiniz gibi internet üzerinden sipariş ederekte temin edebilirsiniz.

Youtuber Burcu Çakmak’ın kanalından Mor Şampuan Deneyimi

Etiketler:

Gratis Mor Şampuan Kullananlar Konusuna 1 Yorum Yapıldı
Sayfa başına git