Güvenilir Hamburger Köftesi

Güvenilir Hamburger Köftesi

Son zamanlarda adeta hamburgerlerden tiksinir olduk. Bazı bilindik, hatta en çok tercih edilen markaların hamburger köfteleri içinde at eti karşımı olduğunun duyurulması ve bu markaların halen satışına devam etmesi her geçen gün daha da çok tiksintiye sebep olmakta.

Hamburger Köftesi

Ama artık güvenilir hamburger köftesi “Beeves Burger” lezzeti ayağınıza kadar geliyor. Üstelik bu lezzet Türkiye’nin ilk ve tek dry aged hamburger köftesidir. Kendi tarifimize has olarak tamamen doğal ve tamamen organik olarak ürettiğimiz hamburger köftesi lezzetli olmakla beraber aynı zamanda da lezzetlidir. Bilmediğiniz yerden hamburger köftesi aldığınızda istemediğiniz hayvanların istemediğiniz yerlerini de yemeniz kuvvetle ihtimaldir. Et alma konusunda herhangi bir bilginiz yoksa mutlaka güvenilir ve tanıdık kasapları tercih edin. Hiç kasap tanımıyorsanız kasap tanıyanlardan fikir alın, ne yediğinizin farkına varın.

İlikli kemik suyu

Hamburger köftesi her ne kadar besleyici olsa da söz konusu bebeklerimiz ise daha dikkatli ve özenli seçim yaparız. Bunun için, bebek et ismini verdiğimiz, genellikle süt kuzularının pirzola ve sırt kısımlarından elde ettiğimiz kaski etlerden, sinirleri ve yağları temizlenmiş bebekler için özel üretilmiş etleri tavsiye ediyoruz. Bebek et, bebekler için özel olarak üretildiğinden bebeğiniz tarafından gönül rahatlığı ile tüketilebilir. Söz konusu bebek sağlığı olduğunda bebek et dışında çok önemli bir temel faktör daha bulunmaktadır; İlikli Kemik Suyu.

İlikli kemik suyunun temeli yüzlerce asır öncesine dayanmaktadır. Eskilere bakıldığında hem daha diri, hem daha sağlıklı, hem de daha uzun ömürlü olduklarını görmemek mümkün değil. Bu durumun en büyük yardımcısı tabi ki doğal, organik ve sağlıklı beslenmedir. İlikli kemik suyu, ülkemizde şu sıralar revaçta olmasa da Avrupa’da adına kafeler bile açılmaktadır. Gün içerisinde zinde kalmak isteyenler, bir bardak kahve veya çay gibi uyarıcı içecekleri içmek yerine bir bardak ilikli kemik suyu içerek güne başlıyor.

Kemik suyu çorbası, adını bilmediğimiz ama duyduğumuzda bile direnç katan kolajen, glutamin, prolin maddelerle doludur. Bunun yanı sıra içerisinde, kalsiyum ve magnezyum gibi vücuda devamlı olarak gerek olan minarellerde bulunmaktadır.  Kemikleri ve bağışıklığı güçlendirir, çocuklarda büyüme hormonunun çalışmasını sağlar ve düzenler, hafızayı güçlendirir, sakinleştiricidir, sindirim sistemini güçlendirir, kas sistemini güçlendirir ve yaşlanmaya bağlı kırışıklık ve lekelenmelerin üstesinden gelir. Tabi unutmadan söyleyelim, selülitlerin oluşumunu engellediği gibi yok olmasına da yardımcı olur.

İlikli kemik suyunun faydaları anlat anlat bitmez, en iyisi mi siz hemen kemik suyu alın ve tadını çıkarın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir