fbpx

Kadınlar da bel ağrıları ve tedavisi

Kadınlar da bel ağrıları ve tedavisi
28 Temmuz 2014 tarihinde eklendi, 41 kez okundu.

Kadınlar da bel ağrıları ve tedavisi

Dik durabilirseniz, bir odaya girdiğinizde bütün insanların dönüp size bakmasını sağlayabilir, patates çuvalı giyseniz bile muhteşem görünebilirsiniz. İstediğiniz kiloda hatta olduğunuzdan birkaç kilo daha zayıf bile görünebilirsiniz. Muhteşem görünmek bir yana, iyi görünmenin kaçınılmaz gereklerinden biri olarak doğru duruşu yakalamak aynı zamanda, sırt ağrısı, regl öncesi sendrom (PMS), gevşeme ve kol ağrıları birçok sağlık sorununa da iyi gelmektedir.

Ne düşündüğünüzü biliyorum, koca bir bölümü duruşa ayırmaya ne gerek vardı, bu ne kadar zor olabilir? Aslında, gerektiği şekilde yapabiliyorsanız hiç de zor değil, ama yukarıdaki saydıklarımdan birinden muzdarip iseniz, yardıma ihtiyacınız var demektir.

Güzel bir duruşla vücudunuza şekil verme, kaslarınızı (sürekli oturduğunuzda, yüksek topuklu giydiğinizde ve genellikle televizyonun karşısında tembel tembel uzandığınızda girecekleri kısa ve tıknaz şeklin aksine) ince ve uzun hale getirmekle ilgilidir.

Bunu doğru şekilde yapın ve daha uzun, daha ince ve daha belirgin bir görünüm elde edin. Ayrıca odadan içeri girdiğinizde şahane görünecek ve özgüveni son derece yüksek biri havası uyandıracaksınız. Eğer amacınız buysa, o zaman bu bölüm tam size göre. Ancak yine de unutmamalısınız ki tek başına şekle girmek aerobik olmadığında, kilo vermeyi ve yağ yakmayı sağlamaz. Ve bazı yoga ve Pilates türleri ince kas yapmanıza ve şekle girmenize yardımcı olsa da, bu aşağıdaki egzersizler yerine haftada üç kez yapılması gereken ileri bir türdür.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git