Kışın Takılan Kolye Modelleri 2018

Kışın Takılan Kolye Modelleri 2018
22 Kasım 2014 tarihinde eklendi, 46 kez okundu.

2018 Kış Modası Kolye Modelleri

Giyimine özen gösteren bayanlar kombinlerine uygun olarak kullandıkları aksesuarlar ile çok şık bir görünüme kavuşmaktadırlar. Bu aksesuarlar içerisinde kolyeler büyük bir öneme sahiptir. Çoğu zaman boş görünen bir boyunu tamamlarken çoğu zamanda kazakları üzerine gelerek hoş bir görünüm sağlamaktadır.

2018 kış modası kolye modelleri kullanarak sizde sıradanlıktan uzaklaşarak dikkat çekici bir güzelliğe kavuşabilirsiniz. Seçeceğiniz kolyenin hoş olması kadar önemli olan bir ayrıntı da kullanacağınız kombine uygun olmasıdır. Kombin ile uyumsuz olan aksesuarlar hiç de hoş olamamakta hatta kötü bir görünüme yol açmaktadır.

Kolye Modelleri Nasıl Kombinlenmelidir?

  • 2018 kolye modellerinde küçük taşlı kolyeler ön plana çıkmaktadır. Küçük taşlı kolyeler hemen hemen bütün kombinler ile uyum sağlamaktadır. İş hayatında kullanacağınız dar bir kısa elbisenizi küçük taşlı bir kolye ile tamamlarsanız hoş bir kış kombini yapmış olursunuz. Ya da özel geceler de giyeceğiniz şık bir elbisenin üzerine küçük taşlı kolyeler oldukça uygun olacaktır.
  • Tasma kolyeler son dönemde her sezonda moda olduğu gibi 2018 kış aylarında da oldukça moda olmuştur. Tasma kolye kullanarak bir kombin yapmak isterseniz giyeceğiniz Jean bir pantolonun üzerine dar bir kot ceket giyin ve boynunuza tasma kolye takın. Altına giyeceğiniz yüksek topuklu ayakkabılar ile kış aylarında ışıltınızı oldukça rahat yansıtabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git