2018 İlkbahar Yaz Lacoste Babet Modelleri ve Fiyatları

2018 İlkbahar Yaz Lacoste Babet Modelleri ve Fiyatları
27 Şubat 2018 tarihinde eklendi, 97 kez okundu.

Hem şık hem spor denildiğinde akla ilk gelen marka, neredeyse 100 yıllık geçmişe sahip dünya devi Lacoste tabi ki. Lacoste babet modelleri de ilgi gören ürünlerin başında geliyor.

1920’li yıllarda kurulan Lacoste; profesyonel bir tenisçi olan René Lacoste tarafından kuruldu. Rene Lacoste’a yapılan timsah benzetmesi, yarattığı devasa markanın da logosu oldu. Kurulduğu günden itibaren kalitesinden, çizdiği imajdan asla ödün vermeyen marka, bu ilkbahar yaz sezonunda da sportif trendin yaratıcılarından. Bu sezon da peşinden kitleleri sürükleyecek ve birçok marka modellerini taklit etmek için uğraşacak.

Yazın sımsıcak güneşini göstermeye başladığı bu bahar aylarında bayanların vazgeçilmezi, şıklığı ve rahatlığı birleştiren Lacoste babet modelleri de vitrinlerde yerini aldı. Babetlerin bayanların kurtarıcısı olduğunu hepimiz biliyoruz.

Alışverişte, yürüyüşte, işe giderken ya da çılgınca eğlendiğimiz bir cumartesi gecesi partisinde hem şık hem de topuklu ayakkabının yorgunluğunu hiç yaşamadan eve dönmemizi sağlayan babetler giyiyoruz bahar aylarında. Lacoste ise rahat dediğimiz babetlerin daha da rahat olmasının formülü bulmuş.

Lacoste Babet Fiyatları 2018

Hem babet, hem spor ayakkabı denilebilir bence birbirinden şık renklere ve modellere sahip Lacoste babet modellerine.

Lacoste babet modellerinin fiyatları da bu rahatlığa göre çok yüksek olmamakla birlikte diğer markalara göre biraz pahalı kalabiliyor ama bu rahatlık için değer gibi görünüyor. Gezdiğim çeşitli e-ticaret sitelerinde Lacoste babet modellerinde indirimlere de rastladım. Lacoste babet modellerini 89,90 TL, 99,90 TL gibi fiyatlara bulabileceğiniz gibi, bazı modellerinde 200,00 TL üzerinde fiyatlar da görebilirsiniz.

Babet Seçerken Bunlara Dikkat Edin!

Babet seçimi yaparken, şıklığı ve markası kadar konforu ve kullanılan malzemesi son derece önemlidir. Özellikle büyük markalar ne kadar güven sağlasa da ayak yapınızın da uygun olmasına önem verin.

  • Bu tarz ürünler ayakların yere neredeyse sıfır olması nedeni ile rahatsız edici olmaması gerekir.
  • Ayağınıza giydiğinizde yanlarda sıkma oluyorsa, bu zamanla ayakta olacağı gibi ayakkabıda da sorun olacaktır. Yanlara taşma gibi kötü bir görüntü ortaya çıkacaktır.
  • Ucuz ürünlere dikkat edin. Çünkü babet malzemeleri, diğer ayakkabılara göre daha ucuz olur. Bu nedenle adi ürünler kanserojen içerebilir. Ürünü seçerken üretiminde kullanılan malzemenin kalitesinden eminseniz alın.
  • Ayakkabı malzemesini elbette incelemeniz ve anlamanız mümkün olmayabilir. Bilginiz yok ise Lacoste gibi bilindik markaları tercih edin.

Bunlar sizin sağlığınız için oldukça önemli tavsiyelerdir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git