Loreal Silver Şampuan Yorumları

Silver şampuan gri, beyaz ve sarı saçların gözdesi. Her saç tipine göre uygun şampuan değişmektedir. Saçların bakımlı ve canlı olması bayanlar için çok önemlidir. Çünkü bir bayanın iyi görünebilmesi için en önemli etkenlerden birisi saçlarıdır. Bayanların en etkili silahı saçlarıdır.

Loreal Serie Expert Silver Şampuan Yorumları

Loreal Silver Şampuan Yorumları

Saçlarınıza bakım yaptırmak ve boyatmak konularında verdiğiniz önem kadar kullanacağınız şampuanın türü de önemlidir. Özellikle beyaz saçların daha parlak ve canlı görünmesini istiyor iseniz silver şampuan en iyi şampuan tercihi olacaktır. Sarı saç kullanan bayanların en büyük şikayeti saçlarında istemedikleri yansımaların olmasıdır. Bu şampuan sayesinde sarı saçlarda oluşan ve oluşacak olan yansımaların önüne geçilebilir.

Özellikle beyaz ve gri saç rengi bu yılın trendi haline geldi. Fakat tam anlamı ile bu renkleri elde etmek biraz zor. Gri ve beyaz renk yapıldığı zaman saçlarda matlık ya da istenmeyen sarı tonlarda yansımalar oluşabilmektedir. Loreal’in mucizevi şampuanı sayesinde oluşan matlıkların ve sarı parlamaların önüne geçilmektedir. Ayrıca saçlarınızda görmek istediğiniz bu açık tonları daha uzun süre koruyabilmek ve canlılığını devam ettirebilmek amacı ile bu şampuanı kullanmanız iyi bir seçim olacaktır.

Genellikle gri beyaz ve açık sarı tonları iddialı ve cesur kadınların rengidir. Ayrıca bazı bayanlar turunculuk olan saçları sevmez ve küllü tonlardan hoşlanırlar. Küllü tonları daha kolay elde etmek ve turuncu yansımaların olmadığı saç renkleri kullanmak istiyor iseniz bu şampuan sizin için altın değerinde. Silver şampuanı düzenli olarak kullandığınız taktirde küllü renkleri daha kolay elde edersiniz.

Loreal Silver Şampuan

Saçlarınızı açık sarı tonlarında boyatmaya gittiniz ve yaptırmış olduğunuz boya sonrası saçlarınızda turunculuklar oluştu ve saçlarınız istediğiniz sarı tonunda olmadıysa eğer çözüm bu şampuanda gizli. Bu şampuanı düzenli olarak kullanmanız halinde saçlarınıza tekrar kimyasal işlem yaptırmanıza gerek kalmadan sarıların içerisinde oluşan turuncu yansımalardan kurtulabilir ve daha açık küllü tonlarda saçlarınızı doğal bir şekilde elde ederek saçlarınızı yıpratmamış olursunuz.

Silver hatalı boyanan saçların ve saç rengini düzeltmek isteyenlerin kurtarıcısıdır. Bu şampuan sayesinde saçlarınıza tekrar kimyasal uygulamadan istediğiniz sonucu alabilme imkanı tanımaktadır.

Bu şampuan ile bütün bu sorunlara yanıt bulur iken birde saçlarınız yumuşacık ve daha canlı olacaklardır. Yani saçlarınızda istediğiniz küllü tonları elde etmenize yardımcı olurken aynı zamanda saçlarınızı besler. Diğer mor şampuanlar kullanıldığı zaman saçlarda kuruluk yapar ve saçları cansızlaştırır. Loreal’in bu şampuanı diğerlerinden farklıdır. Farkı saçlarınızdaki canlılığı elde ettiğiniz zaman daha iyi anlayacaksınız.

Gratis Mor Şampuan Kullanıcı Yorumlarını Okudunuz mu >>> TIKLAYIN

Saçarlınızın bakımlı ve canlı olmasını istiyor ve sahip olduğunuz rengi uzun süre aynı canlılıkta kullanmak istiyor iseniz o zaman saçınızın ihtiyacı olan ürünü kullanmalısınız. Bu şampuan ile saçınızın ihtiyacı olan bütün vitaminleri saçınıza vererek onu aynı zamanda beslemiş olursunuz. Bu şampuanı belirli aralılar ile az miktarda kullanmanız gerekmemektedir. Diğer normal şampuanlar gibi her yıkamada bu şampuanı uygulamalısınız. Saçınızın temizlenme durumuna ya da isteğinize göre banyo sırasında saçlarınızı nemlendirdikten sonra bir ya da iki defa uygulayabilirsiniz. Düzenli olarak kullanım sağlar iseniz en geç iki haftada sonuç elde edersiniz. Alacağınız sonuç karşısında başka şampuan kullanmayacaksınız ve bu güne kadar bu ürünü tercih etmediğiniz için üzüleceksiniz.

Bu şampuanın rengi mordur. Saçlarınızı yıkadığınız esnada mor akan suyu gördüğünüzde endişe etmeyin. Saçlarınız mora boyanmıyor. Durulama yaptıktan sonra saçlarınızın mor olmadığını göreceksinizdir. Bu şampuana sahip olmak istiyor iseniz uzman olan kuaför salonlarından elde edebilirsiniz. Bu kuaför salonunun lorsal professionnel olması gerekmektedir.

Yurt dışı Loreal Silver Kullanıcı Yorumları

1- Bugüne kadar denediğim gümüş şampuanın sonuçlarına ulaşmak için en pigmentli ve kolay. Saçlar için platinden daha koyu olan hiçbir şey yapmaz ve çok kurur ama bu tamamdır çünkü duştan hemen sonra şampuandan ve Hindistan cevizi yağından sonra saç kremi kullanıyorum. Saçlarımı boyamak zorunda kalmadan kolayca istediğim mükemmel gümüş rengi saçıma çevirmeyi seviyorum. Gümüş leylak rengini almak için 10-15 dakika bekletilir.

2- Koyu saçlarda sarışın şeritler için harika!

3- Geçen yıl mart ayında sarıya büründüğüm için, birkaç mor şampuan denedim ve hiçbir şey bununla karşılaştırılamaz!
Saçlarım çok hafif bir kül rengi sarıya boyanır, böylece pirinçlik çok belirgindir. Bu beni deli ediyordu ve sonunda bu şampuanı keşfettiğimde saç rengimi değiştirmek üzereydim.

Saçlarımı haftada bir kez yıkarım (tek ihtiyacı olan budur ve saçlarım daha az sıklıkta yıkanmaya başladığımdan beri çok daha iyi durumda) ve bu şampuanı kuru saça uygularım ve durulama ve bakımdan önce yaklaşık 20 dakika bekletirim. Saç derimin bir gün kadar bu kadar hafif kaşıntılı hissetmesine neden oluyor, ancak saçlarımı kuruturken hiçbir sorun yaşamadım.

Olduğu söyleniyor, saçlarım işlendiği düşünüldüğünde çok iyi durumda ve kaliteli ürünler kullanmak ve olabildiğince az ısı kullanmak konusunda kendime çok katıyım. Elimde olan şey, kilometrenizin değişebileceği – bu ürünü saçınızda ne kadar süre bırakacağınızı bulmak için kesinlikle bir iplik testi yapmayı tavsiye ederim! Çok gözenekli saçlara sahipseniz, leylak veya çok küllüğe dönüşme olasılığı yüksektir.

Fiyat açısından oldukça iyi bir değer buluyorum. Uzun ve kalın saçlarım var ve 500ml pompa şişesi 6 ay sürdü.

Zaten 2. şişemin içindeyim ve bittiğinde kesinlikle tekrar satın alacağım.

4- İlk defa çalıştığımda pek işe yaramadı. Saçımda grimsi gümüş lekeler oluştu, ancak uyguladığım alanların hiçbirinden geçmedim. Yine de doğru kullanmamış olabilirim.

5- Bunu profesyonel bir şampuan olma umuduyla aldım. Ancak uzun süre açık kalmasına rağmen renkte bir fark görmedim. Boyalı saçlara ihtiyaç duyduğum en son şey saçlarım için çok kuru.

6- Bunu yaklaşık 2 hafta boyunca kullandım ve çok karışık duygularla bıraktım. Bunun gerçekten etkili bir silver shampoo olduğuna şüphe yok ve sonuçları 1-2 dakika boyunca saçınıza alarak görebilirsiniz.

Saçlarım çok uzun ve ince, ama iyi durumda, bunu ilk kez kullandıktan sonra, saçlarım kuruluk nedeniyle parçalanmaya başladığından, bir daha asla kullanmayacağımı yemin ettim. Bu gerçekten güzel bitimlerimi mahvediyor .. Şimdi sadece haftada bir kez matris yağ şampuanım ve daha sonra saç kremi karışımımla birlikte kullanıyorum! Bu zor bir şey!

Fiyat gerçekten adil, ve bu sarışınlar için inanılmaz bir iş yapıyor, ama bana göre, bu sık sık kullanmanın zararıdır.

7- Doğal olarak kumlu sarı saçlarım var ama bir süredir çok hafif sarı renkte ölüyorum. Bu yüzden bunu dün aldım ancak bir kez kullandığımdan beri gözden geçirmeye karar verdim.

Dün gece banyo yaptım ve saçımı bununla yıkadım ve 15 dakika beklettim. Bir lila altı tonlu gümüş / gri için gidiyordum ve mükemmeldi !!! Renk değişimi oldukça belirsizdi ancak yine de dikkat çekiciydi. Sonucu gerçekten sevdim!

Bir yandan saçlarımı çok hafif bir şekilde kuruttu ama daha sonra saç maskesi kullandım ve ipeksi pürüzsüzdü ve rengi muhteşemdi. Bir dahaki sefere tekrar yıkayacağım ve belki 10 dakika bekleteceğim ve gerçek gümüş / lila / gri rengini alıp alamayacağımı tekrar göreceğim!
Çok uzak çok iyi!

8- Daha önce hiç gümüş bir şampuan kullanmamıştım, bu yüzden bunu başka hiçbir ürünle karşılaştıramam ancak bu konuda fikrimden bahsedeceğim. 17e’ye 500ml ürün aldım, bu yüzden fiyatı açıktı ama satışta değilse daha pahalı olacağını düşünüyorum. 1-2 dakika saçımda tuttum ve iki kere kullandıktan sonra farkı söyleyebilirim, saçlarımda kesinlikle daha soğuk bir renk tonu vardı (doğal olarak oldukça sarı saçlarım var ama daha parlak hale getirmek için çok fazla olayım var) ). Bazı gümüş şampuanların yaptığını duyduğum ürünü kullandıktan sonra saçlarımı daha kuru bırakmış gibi hissetmedim. Yani evet, sanırım tükendikten sonra tekrar satın alacağım.

9- İŞTE BU O. Her mavi şampuanı denedim ve bu diğerlerinden daha iyi. Onun da saçları daha yumuşak. Ne kadar süre açık tutacağınız saçınızın ne kadar gözenekli olduğuna bağlıdır. Solgun sarı saçlarım yıllardır ağartılmış ve çok gözenekli olduğundan, en fazla 5 dakika bekletiyorum ve emin olmak için bir zamanlayıcı kullanıyorum!
Mükemmel bir üründür ve uzun süre dayanır. Aslında gri saçlar için ama biraz turuncu veya sarı hale gelen kör saçlar için inanılmaz iyi çalışıyor.

10- Ben joico’yu tercih ediyorum ama… Joico işi yapıyor, ancak dokulardan dolayı saçlarının her yerini almak zor olabilir. Bugün ilk kez kullandığım GÜZEL BİR şampuan , normal bir şampuan gibi hissediyor = Saçınıza almak çok kolay!
Saçlarıma zarar verdi mi? Joico’dan daha az. Ama hepimizin bildiği gibi .. Silver şampuan kullandıktan sonra, saç kremi kullanmalısınız.
Sarı Tonlar gitti mi? Erkek arkadaşım saçımı tonlandırıp ayırmadığımı sordu – hepsini bana söylüyor.
Düzenli bir şampuan olarak kullandı mı, 1 dakikadan fazla bekletmedi. TEŞEKKÜR Tanrım, aksi takdirde platina sarısı saçlarım olabilir.) Alerjiniz
varsa (benim gibi), yine de dikkatli olun .. Aksi takdirde kaşıntılı bir kafa derisi alabilirsiniz.
Bu şampuanı seviyorum!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir