Loreal Silver Şampuan Yorumları

Loreal Silver Şampuan Yorumları
3 Ağustos 2018 tarihinde eklendi, 74 kez okundu.

Silver şampuan gri, beyaz ve sarı saçların gözdesi. Her saç tipine göre uygun şampuan değişmektedir. Saçların bakımlı ve canlı olması bayanlar için çok önemlidir. Çünkü bir bayanın iyi görünebilmesi için en önemli etkenlerden birisi saçlarıdır. Bayanların en etkili silahı saçlarıdır.

Loreal Serie Expert Silver Şampuan Yorumları

Loreal Silver Şampuan Yorumları

Saçlarınıza bakım yaptırmak ve boyatmak konularında verdiğiniz önem kadar kullanacağınız şampuanın türü de önemlidir. Özellikle beyaz saçların daha parlak ve canlı görünmesini istiyor iseniz silver şampuan en iyi şampuan tercihi olacaktır. Sarı saç kullanan bayanların en büyük şikayeti saçlarında istemedikleri yansımaların olmasıdır. Bu şampuan sayesinde sarı saçlarda oluşan ve oluşacak olan yansımaların önüne geçilebilir.

Özellikle beyaz ve gri saç rengi bu yılın trendi haline geldi. Fakat tam anlamı ile bu renkleri elde etmek biraz zor. Gri ve beyaz renk yapıldığı zaman saçlarda matlık ya da istenmeyen sarı tonlarda yansımalar oluşabilmektedir. Loreal’in mucizevi şampuanı sayesinde oluşan matlıkların ve sarı parlamaların önüne geçilmektedir. Ayrıca saçlarınızda görmek istediğiniz bu açık tonları daha uzun süre koruyabilmek ve canlılığını devam ettirebilmek amacı ile bu şampuanı kullanmanız iyi bir seçim olacaktır.

Genellikle gri beyaz ve açık sarı tonları iddialı ve cesur kadınların rengidir. Ayrıca bazı bayanlar turunculuk olan saçları sevmez ve küllü tonlardan hoşlanırlar. Küllü tonları daha kolay elde etmek ve turuncu yansımaların olmadığı saç renkleri kullanmak istiyor iseniz bu şampuan sizin için altın değerinde. Silver şampuanı düzenli olarak kullandığınız taktirde küllü renkleri daha kolay elde edersiniz.

Loreal Silver Şampuan

Saçlarınızı açık sarı tonlarında boyatmaya gittiniz ve yaptırmış olduğunuz boya sonrası saçlarınızda turunculuklar oluştu ve saçlarınız istediğiniz sarı tonunda olmadıysa eğer çözüm bu şampuanda gizli. Bu şampuanı düzenli olarak kullanmanız halinde saçlarınıza tekrar kimyasal işlem yaptırmanıza gerek kalmadan sarıların içerisinde oluşan turuncu yansımalardan kurtulabilir ve daha açık küllü tonlarda saçlarınızı doğal bir şekilde elde ederek saçlarınızı yıpratmamış olursunuz.

Silver hatalı boyanan saçların ve saç rengini düzeltmek isteyenlerin kurtarıcısıdır. Bu şampuan sayesinde saçlarınıza tekrar kimyasal uygulamadan istediğiniz sonucu alabilme imkanı tanımaktadır.

Bu şampuan ile bütün bu sorunlara yanıt bulur iken birde saçlarınız yumuşacık ve daha canlı olacaklardır. Yani saçlarınızda istediğiniz küllü tonları elde etmenize yardımcı olurken aynı zamanda saçlarınızı besler. Diğer mor şampuanlar kullanıldığı zaman saçlarda kuruluk yapar ve saçları cansızlaştırır. Loreal’in bu şampuanı diğerlerinden farklıdır. Farkı saçlarınızdaki canlılığı elde ettiğiniz zaman daha iyi anlayacaksınız.

Gratis Mor Şampuan Kullanıcı Yorumlarını Okudunuz mu >>> TIKLAYIN

Saçarlınızın bakımlı ve canlı olmasını istiyor ve sahip olduğunuz rengi uzun süre aynı canlılıkta kullanmak istiyor iseniz o zaman saçınızın ihtiyacı olan ürünü kullanmalısınız. Bu şampuan ile saçınızın ihtiyacı olan bütün vitaminleri saçınıza vererek onu aynı zamanda beslemiş olursunuz. Bu şampuanı belirli aralılar ile az miktarda kullanmanız gerekmemektedir. Diğer normal şampuanlar gibi her yıkamada bu şampuanı uygulamalısınız. Saçınızın temizlenme durumuna ya da isteğinize göre banyo sırasında saçlarınızı nemlendirdikten sonra bir ya da iki defa uygulayabilirsiniz. Düzenli olarak kullanım sağlar iseniz en geç iki haftada sonuç elde edersiniz. Alacağınız sonuç karşısında başka şampuan kullanmayacaksınız ve bu güne kadar bu ürünü tercih etmediğiniz için üzüleceksiniz.

Bu şampuanın rengi mordur. Saçlarınızı yıkadığınız esnada mor akan suyu gördüğünüzde endişe etmeyin. Saçlarınız mora boyanmıyor. Durulama yaptıktan sonra saçlarınızın mor olmadığını göreceksinizdir. Bu şampuana sahip olmak istiyor iseniz uzman olan kuaför salonlarından elde edebilirsiniz. Bu kuaför salonunun lorsal professionnel olması gerekmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git