2018 Mavi Sweatshirt Modelleri

2018 Mavi Sweatshirt Modelleri
20 Temmuz 2018 tarihinde eklendi, 40 kez okundu.

Sweatshirtler, spor giyim tarzını benimsemiş kişiler için vazgeçilmezler arasındadır. Üstelik sadece günlük giyim için değil; spor yaparken de eşofmanlarla tercih edebilirsiniz. Bahar mevsiminde rahatlığına düşkün olan bayanlar tercihlerini sweatshitlerden yana kullanabilir. Mavi mağazalarında sweatshirtlerin birçok çeşidini bulabilirsiniz.

Normal boydaki sweatshirtlerin desenli olanları ve logolu olanları Mavi raflarında yerlerini aldı. Baharın yansıması şeklindeki desenler ve renkler birbirleriyle uyum içerisinde tasarlanmıştır. Baskılı ve desenli sweatshirtlerin normal boyda olanlarını düşük bel ya da orta bel alt giyimlerle kullanabilirsiniz.

Mavi Sweatshirt Modelleri

Sweatshitlerin bir diğer çeşitleri de kısa olan modellerdir. Bel hizasının bir miktar üzerinde biten bu sweatshirtler, yazılar ve logolarla hareketlendirilmiştir. Bu modellerin pudra, pembe, lacivert ve gri gibi renklerini görmek mümkündür. Kısa modellerin bazıları şapkalarla hareketlendirilmiştir.

Bluz tarzındaki sweatshirtler dışında fermuarlı modellerde mevcuttur. Bunlarla beraber ayrıca bir tişört ve bluz tercih etmek gerektiğinden kombinde daha fazla parça tercih yapmanız gerekecektir. Bu modeller fermuarlı formda hazırlanmıştır ve genellikle mavi, siyah tonlarındadır. Bazı modellerinde şapka detayına yer verilmiştir.

Bluz tarzında olan sweatshirtleri, pantolonlarla, eşofmanlarla ve şortlarla rahatlıkla kombinleyebilirsiniz. Fermuarlı modellerde ise bu parçalara ilaveten bluz ya da tişört tercih etmek durumundasınız. Bu aşamada basic tişörtler kurtarıcı olabilir. Sweatshirtler spor giyim tarzına daha yakın olduğundan spor ayakkabılarla kombini tamamlamak daha doğru olacaktır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git