Miranda Kerr Giyim Tarzı

Miranda Kerr Giyim Tarzı
13 Ocak 2015 tarihinde eklendi, 34 kez okundu.

Miranda Kerr Giyim Tarzı

Güzel manken Miranda Kerr, masum güzelliği ile ve elbette Victoria’s Secret adı ile gündemde olan bir kadın. Orlanda Bloom ile evliliği de gündeme bomba gibi düşmüştür. Ayrıca bu güzel manken bir annedir. Doğum yapmış olmasına rağmen kısa sürede eski haline dönebilmesi de büyük bir başarıdır. Birçok ufak tefek işten sonra Maybeline ile anlaşmış adını iyi duyurmayı başarmıştır. Güzel manken zarif giyimiyle de dikkatleri üzerine çeken bir bayan.

Miranda Kerr, günlük hayatında genellikle pantolon ve bluzdan oluşan kombinleri tercih ediyor. Mevsime uygun olarak da ceketler ve hırkalar favori parçalarına ekleniyor. Pantolon tercihinde ise sınır yok. Deri, kot ya da kumaş pantolonlar tercih edebiliyor. Günlük hayatta genellikle büyük boy çantalar tercih eden güzel manken, ayakkabı tercihinde ise genellikle stiletto türü ayakkabılardan yana. Günlük stilinde saç modeliyle ilgili bir sınırı yok. Açık ya da toplu saç modelleri ile görülebiliyor. Yaz aylarında en favori aksesuarı ise güneş gözlükleri.

Kerr, katıldığı davetlerde de oldukça zarif bir bayan. Cesur tercihleri ile ön planda yer alıyor. Kendisine yakışan her türlü elbise modelini tercih edebiliyor. Çanta olarak genellikle küçük, portföy çantalar kullanıyor. Saç modeli olarak yine herhangi bir kısıtlamaya gitmiyor.

Miranda Kerr’den bahsetmişken; Victoria’s Secret’dan söz etmeden olmaz. Firmayla çalışan Kerr, muhteşem iç giyim ürünlerini başarıyla sergiliyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git