Örme Çamaşır Sepeti Modelleri

Dörtlü Elips Kapaklı Çamaşır Sepeti

Banyolarımız özel yerlerdir. Temiz kirli neyimiz varsa gözden uzak tutup saklarlar. Banyolarımızdaki giysilerimizi saklama işini en iyi üstlenen de çamaşır sepetleridir. Bu yazımızda örme banyo sepetlerini ele alacağız. Değerlendirmemizde gördüğünüz modeller en çok satan örme sepet modelleridir. Fiyat maalesef veremiyoruz. Çünkü sitemizde ürün satışı yoktur.

Önce örme çamaşır sepeti modellerimizi bir inceleyelim.

Çamaşır sepeti ya da diğer adıyla kirli sepeti diye adlandırılan banyo sepetlerinin birçok türüyle karşılaşırız. Plastik olanları, metal olanları, ahşap olanları, kumaş ya da ahşap örme olanları hangisini istersek ama zevkimize ama bütçemize göre hemen hepimizin evinde mutlaka vardır.

Örme Çamaşır Sepeti

Yazımızın konusu örme banyo sepeti modelleri. Örme çamaşır sepetleri hem banyomuza otantik bir hava hem de zarafet katıyor.

Örme çamaşır sepetlerinde birçok model görmeniz mümkün. Dikdörtgen, yuvarlak, elips nasıl isterseniz. Kapaklı kapaksız tamamen tercihinize kalmış. Yalnız benim tavsiyem kapaklıdan yana olacaktır. Çünkü dağınık görüntüyü önler.

Örme çamaşır sepetlerinde de doğal ya da sentetik malzemeli olanlar olduğu gibi kumaş örgülü modeller de olabilir. Tercih tamamen sizin zevkinize kalıyor. Yalnız doğal malzemeli olanlar banyonuza da ayrı bir ferahlık ve doğallık katacaktır. Zaten beton yığınlarının içindeyiz hiç olmazsa kullandığımız eşyaların bir kısmı doğal olursa belki beton yığınlarını bize biraz unutturur.

Banyonuza bir çamaşır sepeti almak düşüncesinde iseniz size önerim örme hem de doğal malzemeden örülmüş bir çamaşır sepeti almanız olacak…Bu ürünlere ek olarak buradan en çok beğenilen kirli çamaşır sepetleri modelleri üzerine açtığımız konuyu incelemenizi öneriyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir