Paşabahçe Koleksiyonu

Paşabahçe Koleksiyonu
16 Şubat 2013 tarihinde eklendi, 120 kez okundu.

Türkiye’de cam denince Paşabahçe akla gelir. Çünkü Türkiye’nin en eski cam ve cam eşya üreten tesisidir. 1935’te Mustafa Kemal ATATÜRK’ün emriyle Paşabahçe’de kurulmuş ilk cam fabrikasıdır. Çok basit şartlar altında başlayan üretim yıllar içindeki geliştirme çalışmalarıyla modern bir tesis yaratmış ve bugün dünyanın en ünlü markalarından biri haline gelmiştir.

Bu yazımızda evlerimizde kullandığımız Paşabahçe’nin üretimi olan çay bardağından kristal vazolara kadar çok çeşitli cam ürünleri tanıtmaya çalışacağız. Zaten Paşabahçe ürünlerinin kalitesini ve sağlamlığını çocukluğumuzdan beri biliriz. Şimdi incelediğimizde, Paşabahçe’nin ürünlerine kalite ve sağlamlığının yanında görselliği de eklediğini görüyoruz. Gerçekten ürünler, çok zarif çok güzel ve albenisi olar ev araçları.

Şimdi bu ürünlerden örneklere bir bakalım.

Paşabahçe’nin mutfak ürünleri göz alıcı parlaklığı ve şeffaflığı ile gözleri kamaştırıyor. Paşabahçe’nin ürün yelpazesi o kadar geniş ki kandi tanıtım yazılarında ürün çeşitlerinin 13.000’i geçtiğini yazmışlar. Buraya aldığımız örnekleri seçerken ne kadar zorlandığımızı siz düşünün.

Paşabahçe ürünleri evlerinizde en güzel günlerinizde sizlerin emeklerini en şeffaf, en pırıltılı bir şekilde sunma imkanı vereceği için sizi ve sevdiklerinizi mutlu edecektir.

Etiketler:

Paşabahçe Koleksiyonu Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. lale dedi ki:

    paşabahçe hediyelik için en güzel seçenekleri sunuyor bence

Sayfa başına git