2018 Pileli Etek Modelleri Dikkat Çekiyor

2018 Pileli Etek Modelleri Dikkat Çekiyor
27 Ekim 2014 tarihinde eklendi, 52 kez okundu.

Kış sezonuna uygun, Pileli Etek Modelleri oldukça ilgi gören modeller arasında dikkat çekiyor.

Eteklerin bu kadar çok ve çeşitli olması uyum yakalamak konusunda bayanlara çoğu zaman sorun yaratmaktadır. Özellikle pileli etekleri modelinden dolayı her kıyafetle giyilmemesi gibi bir problemi vardır. Ama doğru kombinle bunların aşılması çok kolay olacaktır.

Pileli Etek Modelleri

  • Kısa ve Pileli bir etek giymek istiyorsanız ilk kombini gömlekle yapabilirsiniz. Açık renk bir kot gömlek bu eteğin üzerinde şık duracaktır. Ayaklarınıza da düz bir çizme giyebilirsiniz. Gömleği eteğin içine koyarak kullanmanız önerildiğinden eteğinize uygun kemer kullanmayı da unutmayınız.
  • Uzun ve Pileli bir etek de sizi çok şık gösterecektir. Bunun için üzerinize badi formunda ve eteğin rengine uygun bir bluz giyin. Yine eteğin içine koyacağınız bu askılı badiyi ya da bluzu ceketle kombinlemeniz gerekecek. Ceketinizin rengini topuklu botlarınızla uyumlu olacak şekilde seçerseniz tam bir uyum sağlanmış olacaktır. Bu Pileli eteklerin klasik tarza uygun kombinlenme yöntemidir.
  • Maksi boy bir Pileli etek seçmişseniz bu eteği geniş yakalı bir triko ya da bluzla kombinlemeniz mümkündür. Yine bluzunuzun alt kısmını eteğin içinde kullanıp kemer takabileceğinizi unutmayın. Bu tarz eteğin giyilirken dikkat edilmesi gereken noktası da ayakkabılardır. Kış ayına uygun bir bot seçmelisiniz ama botlarınız asla bilekten yukarı olmamalı. Bu etek için de kesinlikle topuklu bot kullanmayı unutmayınız.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git