En Çok Satan Salon Perde Modelleri

En Çok Satan Salon Perde Modelleri
7 Ekim 2017 tarihinde eklendi, 48 kez okundu.

En Çok Beğenilen Perde Modelleri

Bir ev kurarken yada ev yenilerken dikkat edilen ve üzerinde durulan en önemli eşyalardan biri de evimizin gelinlikleri dediğimiz perdelerdir. Bir evde dekorasyonda dikkat çeken ilk unsurlardan biri olan perdeler hem mobilyalarımızla uyumlu hem de içinizi ferahlatacak tonlarda ve modellerde olmalıdır. 2017’nin en çok satan salon perde modellerini sizlerle paylaşacağız. Siz de salon perde modellerinden dilediğiniz modeli seçip evinizin dekorasyonuna dokunuş yapabilirsiniz. Evinize ayrı bir hava katacak olan perde modelleri sizlerle…

Taç Perde

Bir perde evin dekorasyonuna uyum sağlamalı. Genellikle perdeler mobilyalara uyumlu olarak seçilir. Bu hem mobilyalarınızın hem de perdelerinizin evinizin dekorasyonundaki gösterişidir. Bir evde en çok dikkat çeken unsurlardan biridir. En çok satan salon perde modelleri arasında taç perde modelleri de yer almaktadır. Evinize ayrı bir hava katacak ve dekorasyona muhteşem dokunuşlar yapacak bu perde modelleri bu yılda en çok satan salon perde modelleri arasında yer alıyor.

Stor Perde

Stor perdeler artık çok fazla tercih ediliyor çünkü evinize en iyi hava katan perde modelleri stor perdelerden oluşuyor. Eviniz için birbirinden farklı onlarca stor perde modeli arasından zevkinize hitap edecek ve evinize ayrı bir hava katacak modeli mutlaka buluyorsunuz. Stor perde modelleri arasında dijital baskılı stor perdeler, tül stor perdeler, blackout stor perdeler, simli – sedefli, düz, desenli ve screen stor perde modelleri yer alıyor. Bu modeller arasında yer alan onlarca seçenek var. Evinize güzel bir dokunuş yapmaya perdelerden başlayacaksanız bu modellerden birini evinizin dekorasyonuna göre bulmanız oldukça kolay olacaktır. Sizde stor perde modelleri arasında yer alan onlarca seçenek arasında zevkinize hitap edecek bir perde bulabilirsiniz.

En Çok Satanlar

– Dijital Baskılı Stor Perdeler

– Tül Stor Perdeler

– Düz Stor Perdeler

Zebra Perdeler

Kişinin zevki perde modellerindeki tercihlerine yansırsa evi için kaçınılmaz güzellikte bir tercih yapmış olacaktır. İşte bu modelleri sunan perde çeşitleri arasında zebra perdeler de yer alıyor. Zebra perdeler birbirinden farklı onlarca modeli size sunarak evinizin içini ferahlatacak, ayrı bir hava katacak seçenekler sunuyor. En çok tercih edilen salon perde modelleri arasında yer alan bu seçenekler arasında dijital baskılı zebra perdeler, simli blackout, nakış işlemeli, düz, pileli ve sense zebra perde modelleri yer alıyor. Bu seçenekler artık evlerde görmeye alışık olduğumuz fakat birçok yeni modeliyle sizlere çok iyi seçenek sunacak birbirinden güzel perdelerle karşınıza çıkıyor. Zebra perde modelleri arasında tercih edeceğiniz birbirinden güzel seçenekler var. Siz de bu seçenekler arasında zevkinize göre birbirinden güzel perdeler seçebilirsiniz. Evinizin dekorasyonuna dokunuş yapacağınız bu modellerde dilediğiniz zevkinize göre istediğinizi bulmak zor olmayacak.

En Çok Satanlar

– Dijital Baskılı Zebra Perdeler

– Simli Zebra Perdeler

– Nakışlı ve İşlemeli Zebra Perdeler

İkili Perde Modelleri

Artık günümüzde ikili perde modellerinin de sıkça tercih edildiğini ve evin dekorasyonuna muhteşem dokunuşlar yaptığını biliyoruz. Salon perde modelleri arasında yer alan ikili perde modelleri arasında sizler için birbirinden güzel perde seçenekleri var. Hazır kombinli ikili perdeler ve müşteri seçimli ikili perdeler ile perdelerinizi siz de seçme şansı bulabiliyorsunuz. Dilerseniz ikili hazır kombin perdelerinden de zevkinize hitap edecek ve evinizin görünümüne dokunuş yapacak seçenekler bulabilirsiniz. Bu perde modellerinin sizlerin içini ferahlatacak birbirinden güzel seçenekler ile sizlere sunulduğunu söyleyebiliriz. Evlerimizin gelinliği olarak nitelendirdiğimiz salon perdeleri arasında ikili perdeler sıkça tercih edilen perde modelleri arasında yer alıyor. En çok satan perde modelleri listesine de girmeyi başaran bu perdeler göz zevkinize hitap edecek ve evinizin dekorasyonuna ince dokunuşlar yapacak birbirinden güzel seçeneklerle sizlere sunuluyor.

En Çok Satanlar

– Hazır Kombinli İkili Perdeler

– Kendi İsteğinize Göre İkili Perdeler

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git