Salon ve Yatak Odalarında Taş ve Tuğla Duvar Kağıdı Modelleri

2013 Taş Desenli Duvar Kağıdı ve Salon Dekorasyonları

Evlerimizde her yıl boya badana işleri muhakkak vardır. Sizlere 2018 yılında öne çıkan tuğla ve doğal taş dekorlu duvar kağıtlarını tanıtmak istiyorum. Renk tonu oldukça geniş, bordo, gri, tuğla rengi, doğal taş rengi gibi birbirinden güzel taş ve tuğla duvar dekorasyonu yansıtılmış duvar kağıtları var.

Gerçek taş ve tuğla duvar dekoru oldukça masraflı ve çok işçilik isteyen bir uygulama, bunun yerine uygulayacağınız bölüme aynı havayı verecek birbirinden güzel doğal taş ve tuğla desenli duvar kağıtları bulunmaktadır, ayrıca 2018 yılında da oldukça öne çıkan desenler arasında yer almaktadır.

Hepsi birbirinden göz alıcı, değişik desen ve renk kombinasyonları ile üretilmiş, isterseniz büyük ve şekilsiz, isterseniz küçük düzgün bir tuğla duvar örgüsünü yansıtan harika duvar kağıtları ile evlerinizde nostaljiyi yaşayacaksınız. Evlerinizde dilediğini bölüme uygulayabilirsiniz,  salonunuzda televizyon arkasındaki duvara,  şöminenizin bulunduğu duvara, yatak odasında yatağınızın başucundaki duvara, çocuk odasındaki biblo ve kitaplarını koyduğunuz nişlerin bulunduğu duvara bu birbirinden güzel ve dekoratif doğal taş ve tuğla duvar örgüsü havasını veren duvar kağıtlarıyla kaplayabilirsiniz.

Duvar kağıtlarının uygulaması da çok basit; uygulamak istediğiniz duvarın ölçülerini alarak yeterli miktarda duvar kağıdı alıp, arkasına yapışkanını sürerek düz bir cetvel ile duvarınıza altında hava kabarcığı kalmayacak şekilde yapıştırabilirsiniz.

Görsellerimizde sizlerle paylaştığımız birbirinden güzel renk ve modellerde taş ve tuğla desenli duvar kağıdı çeşitlerini evlerinizdeki mobilyanızın renk ve modeline uygun olanlardan tercih edebilirsiniz. Bu taş duvar ve tuğla duvar desenli duvar kağıtlarını, İkea, Koçtaş gibi büyük alışveriş merkezlerinde ve duvar kağıdı satan yerlerde bulabilirsiniz. Kendinden desenli bu duvar kağıtlarında üç boyutlu görüntüsü olan modeller de mevcut, dilerseniz salonunuza derinlik katması için üç boyutlu duvar kağıtlarını da tercih edebilirsiniz. Silmesi ve temizliği de oldukça kolay, deterjanlı su ve temizlik bezi ile çok bastırmadan üzerinden silebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir