fbpx

Sevgililer Gününde Giyilebilecek Gömlek Modelleri

Sevgililer Gününde Giyilebilecek Gömlek Modelleri
11 Şubat 2015 tarihinde eklendi, 87 kez okundu.

Sevgililer Gününde Giyilebilecek Gömlek Modelleri

Pek çok bayan için kurtarıcı üst giyim parçası olarak bilinen gömlekler, sevgililer günü için de en fazla tercih edilen kıyafetlerden biridir. Spor giyimden elegan giyime kadar her türlü giyim için birbirlerinden farklı olan modeller, bu sebepler düşünüldüğü takdirde pek çok bayanın tercihi olarak bu sene sevgililer gününde de göz bebeği olacaklardır.

Sevgililer gününün tüm gün olduğu düşünülürse giyilecek kıyafet hangi saatte nereye gidileceğine göre de değişiklik gösterecektir. Üst giyim olarak oldukça fazla tercih edilen gömlekler modelinin değişim göstermesine göre gece gidilebilecek mekânlarda giyilebileceği gibi, gündüz gidilebilecek bir kafeterya da veya dışarıda geçirilebilecek bir günde de tercih edilebilir.

Eğer gidilecek mekân gündüz saatleri içerisinde gidilecek bir kafeterya türü bir yer ise, bu senenin gözde gömlek modellerinden olan oduncu gömleklerdir. Üstüne şık ve spor bir montla veya deri ceketle kombinlenebilecek bu gömlekler, skinny bir Jean pantolon ve düztaban şık bir botla kombinlenerek sevgililer günü konsepti tamamlanmış olacaktır.

Eğer gidilecek mekân gece gidilecek bir bar veya şık bir restoran ise, abiye ve şık giyinmek daha uygun olacaktır. Bu şıklığı gömlek kullanarak yaratmak isteyen kullanıcılar için oldukça uygun gömlek modelleri bulunmaktadır. İpek veya şifon bir gömlek ve buna uygun giyilebilecek bir etekle tamamlanacak bu kombin, uygun bir topuklu ayakkabı veya çizme giyildiği takdirde sevgililer gününün en dikkat çekici kişilerinden biri olmak mümkündür.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git