Tek Kişilik Asma Salıncak Modelleri

Bambu Tek Kişilik Salıncak

Yaz sıcaklarının kendini iyice hissettirdiği şu günlerde kendimizi evlerin balkonlarına ya da varsa evlerimizin bahçelerine atıyoruz. Tek derdimiz biraz serinlik, biraz rahatlık. Balkon ve bahçelerimizde kullanabileceğimiz hem dekoratif hem de rahat asma salıncaklarla yaz akşamlarının keyfini çıkarabiliriz.

Balkonumuz büyükçe ise ya da bahçeli bir evde oturuyorsak sıcak yaz akşamlarında bir asma salıncakla çay içmenin veya televizyon seyretmenin zevki bir başka olacaktır.

Sizin için derlediğimiz tek kişilik asma salıncakların hepsi birbirinden güzel ve dekoratif. Ahşaptan hoşlananlara ahşap modeller, metal isteyenlere metal örgülü modeller, bambu sevenlere bambu modeller, makrame örgü modelli ip örgü modeller ne ararsanız asma salıncaklarda var. Hatta şeffaf cam model bile var.

Bizim düşüncemiz sizlere fikir verebilmek. Aklınızdan geçen model çeşitliliğini zenginleştirmek.

İşte hazırlamış olduğumuz gördüğünüzde vazgeçemeyeceğiniz tek kişilik asma salıncak modelleri…

Bu salıncaklarda keyif çatıp da deşarz olmayacak var mı? Keyfinize düşkün biri iseniz mutlaka asma salıncak zevkini yaşamalısınız…

2 yorum

  1. cansu_keser@hotmail.com Yanıtla

    merhabalar,
    Görsellerdeki salıncaklardan birini çok beğendik ve edinmek istiyoruz. Acaba nerede satıldığına dair bilginiz var mı veya bizi yönlendirebileceğiniz bir site. Beğendiğimiz modem metal kafes tipi tek tek kişilik salıncak.

  2. rıza Yanıtla

    merhaba şehzade örgü salıncak temin etmek istiyorum yardımcı olurmusunuz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir