2018 Tesettür Gelinlik Modelleri

2018 Tesettür Gelinlik Modelleri
26 Ağustos 2013 tarihinde eklendi, 71 kez okundu.

Bugün tesettür abiye giyimle başladık. Önceki yazımızda gençlerimizi nişanladık tesettür nişanlık modellerimizle. Eh bu gençleri fazla bekletmeden evlendirelim. O zaman gençlerimizi tesettür gelinlik modelleriyle giydirip düğünümüzü yapalım.

Önce seçeceğimiz tesettür gelinlik modellerine bakıp fikir edinelim.

Tesettür nişanlık modellerini incelerken her yıl bir önceki yıla göre hem modern hem de daha ayrıntılı tasarımlar geliştiğini söylemiştik. Aynı şey tesettür gelinlik modelleri için de geçerli. Gelinlik modellerinde hem moderniteyi takip ediyorlar hem de İslami ve Osmanlı motifleri modern tasarımlara daha iyi kombine ediyorlar.

Tesettür Gelinlik Tercih Edenler Mutlu

Tesettür gelinlik modellerinde işlemeli modeller ön planda görünüyor. Bu gelinliklerin çoğuna da inci işlemeleri daha güzel görünümle birlikte mükemmel bir ışıltı kazandırılmış.

Gelinlikte bildiğimiz gibi geleneksel tek renk beyazdır. Yalnız dikkatimi çeken artık bu geleneksel tek renk hakimiyeti önümüzdeki günlerde yavaş yavaş kırılacak gibi görünüyor. Niye derseniz, incelediğim modellerde beyaz dışında açık uçuk renklerle hazırlanmış gelinliklere de rastladım. Bizim hatta dünyanın birçok kültürünün alışkanlığı beyaz üzerine. Bence de beyazın o ulvi havasını yıkmamak gerekir. Ben öyle düşünüyorum, tercih sizlerin…

Tesettür Gelinlik Modelleri Beğeniliyor

Tesettür gelinlikler üzerine bu kadar açıklamadan sonra Türkiye’deki popüler olan ve marka haline gelen bir iki firmayı burada söylemekte fayda var. Hasret Moda ve Hatun Moda bu konuda hayli iddialı ve ciddi çalışmalar yapıyorlar.

Tesettür nişanlık modellerinde dediğim gibi gelinlik seçiminde de çevrenizin dedikleri yerine nişanlınız ile ortak karar vermenizi öneriyorum. Tekrar söylüyorum; çevrenizdekilerle evlenmiyorsunuz, nişanlınızla evlenip geçineceksiniz.

Evlenecek gençlere hayırlı düğünler dileğimle ömür boyu sağlıklı, huzurlu mutluluklar tenennisiyle bitiriyorum.

Her şey gönlünüzce olsun…

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git