Tırtıklı tabanlı ayakkabı modası

Tırtıklı tabanlı ayakkabı modası
1 Ağustos 2014 tarihinde eklendi, 94 kez okundu.

Tırtıklı tabanlı ayakkabı modası bu sezon oldukça ön plana çıkarken eski yıllara baktığımızda topuk ve burun modellerinin yanında bu trend sezonun en sıra dışı eğilimlerinden olacaktır.

Tırtıklı tabanlı ayakkabı modası bu sezon daha çok ön plana çıkan ayakkabılarda oldukça renkli ve farklı tasarımların içinden sıyrılarak sıcak günlerde bile tercih edilecektir. Bayanların ayakkabı tutkusu her yıl yenilenen modellerle daha da ön plana çıkmalarını sağlıyor. Yeni sezon birçok modeli eşsiz koleksiyonlarda tanıtırken yeni eğilimlerden biri olan tırtıklı taban modası bu yılın en ilginç tasarımlarından biri olurken birçok modele de ilham kaynağı olmayı başarıyor.

Lastik tabanlı bayan ayakkabılar zarif, ince topuklu, burnu açık botlarda da dikkat çekerken bu tırtıklar genelde ön taban kısmında yer alıyor olacak. Bu eğilimde yine dolgu topuklarda tasarlanan rock tarzı seksi modellerde de göreceğimiz tırtıklı tabanları yine bilekte biten boylarıyla dikkat çekecekler. Mokasen tarzı ayakkabı modellerinin tüm tabanında kullanılan bu tarz şık kalın tabanlı kalın topuklu modellerle de devasa bir tırtık tasarımıyla öne çıkacaktır.

Kalın tabanlı sandalet modelleri bu sezon bayanların ayakkabı seçimlerinde yer alırken hem tabanında hem de topuklarında tasarlanan bu farklı detay rahat yürümek içinde oldukça ideal olacak. Sadece kalın tabanlarda tasarlanmayan bu tırtıklar ince sandalet tabanlarında da yer alıyorlar. Asi ve sert bir görsellik veren bu yeni eğilimi farklı ayakkabı modellerinde de görmek mümkün olacağı gibi magazinden takip ettiğimiz kadarıyla yabanı ünlülerde şimdiden büyük rağbet göstermeye başlamışlardır.

Tırtık taban ayakkabı modelleri kalın tasarımlarıyla boy sorunu yaşayan bayanlarında kurtarıcısı olacak gibi görünürken her türlü kıyafetle kombin yapabileceğiniz alternatiflerde sizlere sunulacaktır. İlkbahar aylarının yağışlı günlerinde hayli ilgi göreceğini ve kadınların aradıkları farklı görünümü yaşatmaya aday olan tırtıklı tabanlı ayakkabı modası incelenmeye değer gibi görünüyor.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git