Uzun Dalgalı ve Düz Saçlar İçin Abiye Topuz Modelleri

Örgülü Çok Şık Topuz Modeli

Saç bir bayanı hem çok seksi hem de çok güzel gösterecek en önemli detaylardan biridir. Saçınızın uzun olması sizin için her zaman avantajdır, isterseniz topuz, isterseniz düz, isterseniz dalgalı kullanabilir, kıyafetinize en uygun modeli yaptırabilirsiniz.

Uzun saçlara uygulanan abiye topuz modelleri hepsi birbirinden güzel ve tasarım harikası. Katıldığınız davette abiye elbisenizin omuzlarınızı ortaya çıkarmasını istediğinizde saçlarınızı yüzünüze en yakışan şekilde çeşitli topuz modelleri ile toplayabilirsiniz. Hem omuz ve yaka detayı, hem de yüzünüzün güzelliği ortaya çıkar.

Tabi topuzu nasıl kullanmak istediğinizi, hangi kıyafetiniz ile kullanacağınızı kuaförünüzle konuşun ki saçınız kıyafetinizi tamamlasın. Hangi model topuz istediğinizi önceden söyleyin hatta çok özel bir davete gidiyorsanız, bir gün önceden saçınızın provasını yaptırın. Dağınık, yandan, örgülü, tepeden gibi tercih edebileceğiniz birçok model bulunmaktadır. Bunu kuaförünüzle görüşerek kıyafetinize en çok yakışacak modeli saçınızda şekillendirebilirsiniz.

Görsellerimizde de sizler için paylaştığımız birbirinden güzel ve tasarım harikası ve sanat eseri topuz modellerinden birini katılacağınız davetin ve giyeceğiniz elbisenizin özelliğine göre kuaförünüzün de fikrini alarak uygulatabilirsiniz.

Topuzlar bir bayanı hem çok asil, hem de seksi göstermektedir. Topuzunuzu yılın modası olan ve kıyafetinize uyan çiçek veya taşlı tokalar ile daha renkli hale getirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir